Jump to content
IGNORED

Ljaptop


Musharaf

Recommended Posts

Prica o AMD ili Intelu, kvalitetu HP-a i slicne price su potpuno smesne kad je u pitanju laptop cija cena je jedva preko 400 evra...
ti znaš da je nešto smešno? radi se o tome da svaki dinar (verovatno teško zarađen) treba uložiti tako da izvučeš najviše iz njega, makar razlika bila 1-5%. a kvalitet finalne izrade hp i toshiba su uvek bila na višem nivou u odnosu na fsc, asus, acer,...
Link to comment
Kakav polovnjak mogu da zbudžim za 300 evra i koliko je uopće pametna ta investicija?
dodaj još 50 i čekaj rasprodaju u metrou, tempu, i sl. pre neki dan sam video laptop za 27 hiljada
Link to comment
ti znaš da je nešto smešno? radi se o tome da svaki dinar (verovatno teško zarađen) treba uložiti tako da izvučeš najviše iz njega, makar razlika bila 1-5%. a kvalitet finalne izrade hp i toshiba su uvek bila na višem nivou u odnosu na fsc, asus, acer,...
Svako ima svoj smisao za humor... Inace, rasprava o tome da li je jedan brend generalno bolji od drugog me ne zanima... Edited by JFrame
Link to comment

Da li neko zna gde u Beogradu mogu da kupim Asus eee PC 1000? Videla sam da na sajtu Gigatrona da im taj model uskoro stize, ali samo u beloj i crnoj boji ( ja bih zeleni ili crveni ).Hvala :)

Link to comment
Da li neko zna gde u Beogradu mogu da kupim Asus eee PC 1000? Videla sam da na sajtu Gigatrona da im taj model uskoro stize, ali samo u beloj i crnoj boji ( ja bih zeleni ili crveni ).Hvala :)
E, jebi ga, kad bi stizali samo crveni i zeleni, ti bi htela crni ili beli, garant. <_<
Link to comment
  • 4 weeks later...
Da li neko zna gde u Beogradu mogu da kupim Asus eee PC 1000? Videla sam da na sajtu Gigatrona da im taj model uskoro stize, ali samo u beloj i crnoj boji ( ja bih zeleni ili crveni ).Hvala :)
Imaš ovde, oko 33000 dinara...Edit: A i ovde malo jeftinije, za oko 28000... Edited by radisa
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Da li zna neko nešto o IBM/Lenovo laptovima i koliko je ovo povoljno?Treba mi bilo koji laptop sa core2duo i sa ugrađenim FireWire-om.
Bije ih glas da su i dalje najkvalitetnije laptopovlje u ponudi.Ovo mi se čini i više nego pristojna konfa za tu cijenu (4000 HRK ako sam dobro preračunao).
Link to comment

lepo rece covek bije ih glas da su najkvalitetniji, pa su zato i najskuplji, a i retki na trzistu, mada ovo cini mi se i nije toliko skupo za lenovo, drug je uzeo lenovo i cini mi se da je bio dosta skuplji u odnosu na tadasnju konkurenciju, najbolje da ga uporedis sa cenama nekog drugog proizvodjaca sa ovom konfiguracijom@teacher u kom gradu je ova firma

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...