Jump to content
IGNORED

SUV- dobri na asfaltu i malo van njega


Zizou

Recommended Posts

On 27.11.2023. at 19:12, I*m with the pilots said:

Turan je porodicni auto pa ima i neko opravdanje za svoje mere, sto vecina tih baba-BMW-ova nema.

 

zašto misliš da je touran više porodični auto od SUV-a sličnih gabarita, eto pomenuti tiguan.

 

sve je to pitanje marketinga, touran je zaostatak iz vremena kada se igralo na kartu MPV. sad se to zove SUV. kraljevo valjevo, potato potejto.

Link to comment
55 minutes ago, Eleniko said:

 

zašto misliš da je touran više porodični auto od SUV-a sličnih gabarita, eto pomenuti tiguan.

 

sve je to pitanje marketinga, touran je zaostatak iz vremena kada se igralo na kartu MPV. sad se to zove SUV. kraljevo valjevo, potato potejto.

nije bas potejto potato. vise je potejto tomato. fakat je da je u MPV prostor mnogo bolje iskoriscen. SUV manija jeste glupost. ne zbog spoljasnjih gabarita, nego sto je, u korist zajebanog izgleda, zrtvovana prakticnost. sto bi bilo ok, da nisu skoro sasvim prestali da prave ostale kategorije. mislim, ja ih prvi volim i vozim dugo godina, ali postoje upotrebljivija vrste kola. recimo honda jazz je ludilo koliko je upotrebljiv auto, a pitam se hoce li doziveti sledecu generaciju. malo nade daje sto Stellantis grupa stalno pravi nove generacije vozila tipa Riffter/Doblo/berlingo

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Grunf said:

mnogo bolje iskoriscen. SUV manija jeste glupost.

 

Glupost možda jeste, ali donosi pare. Pola automobila prodatih prošle godine čini mi se u Evropi su suvovi ili "suvovi". 

Link to comment

nije to baš tako, ne treba svakome ta tzv prakticnost koju grunfara navodi kao prednost MVP nad SUV. to je pretpostavljam tovarni prostor jer u suprotnom 7-seat SUV-ovi prilično ruše tu teoriju. sa druge strane vozačka pozicija i bolja preglednost je nešto što mnoge određuje da uzmu evo kadjar a ne scenic /koji se meni u ovoj poslednjoj iteraciji najviše sviđa iz cele ponude renoa, ali kome je pa to bitno/. i ja se palim da vozim neki typee ili qubo a to možda kada budem morao da pređem na grčke table /što moram i sada nego se igram sa đavolom/.

Link to comment
4 minutes ago, Eleniko said:

nije to baš tako, ne treba svakome ta tzv prakticnost koju grunfara navodi kao prednost MVP nad SUV. to je pretpostavljam tovarni prostor jer u suprotnom 7-seat SUV-ovi prilično ruše tu teoriju. sa druge strane vozačka pozicija i bolja preglednost je nešto što mnoge određuje da uzmu evo kadjar a ne scenic /koji se meni u ovoj poslednjoj iteraciji najviše sviđa iz cele ponude renoa, ali kome je pa to bitno/. i ja se palim da vozim neki typee ili qubo a to možda kada budem morao da pređem na grčke table /što moram i sada nego se igram sa đavolom/.

naravno da ne treba svakom. al je poenta sto auto industrija smatra da vise ne treba nikom. to smatram suv manijom i gluposcu. kazem ti, i sam vozim suvove vec godinama, i ne verujem da cu se vracati, najvise zbog nacina ulaska/izlaska i utovara deteta u kola. 

  • +1 1
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
4 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

posle šapčani prevaranti kad kažu vozila baba do pijace

 

Nice 1. :happy:

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
On 24. 3. 2024. at 0:03, Tpojka said:

 

Nice 1. :happy:

Jedan kombajne iz Francuske prodaje ovde sa reklamom vozila baba do pijace. 

  • Haha 3
Link to comment

Nakon "nije noga, narašće" izlog marketinga za frizerski salon, svaka reklama je žudna i dobrodošla. :lolol:

  • Haha 1
Link to comment
  • 3 weeks later...
8 hours ago, Bir Adim Öte said:

Sportage

 

Otkako sam ga prvi put vidio ne mogu se oteti utisku da zadnji kraj iz više uglova vuče na GLE.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...