Jump to content
IGNORED

SUV- dobri na asfaltu i malo van njega


Zizou

Recommended Posts

juče sam uživo video ford bronco sport

 

da jebe oca

 

pritom voze neka odvratna nemačka deca bogatih i još odvratnijih roditelja

 

ali kakav lepotan, čak i u ružno plavoj boji /cenim jedna koju su imali u radnji/

 

2023-Ford-Bronco%20Sport-front_51617_032

Link to comment
6 hours ago, Eleniko said:

juče sam uživo video ford bronco sport

 

da jebe oca

 

pritom voze neka odvratna nemačka deca bogatih i još odvratnijih roditelja

 

ali kakav lepotan, čak i u ružno plavoj boji /cenim jedna koju su imali u radnji/

 

 

"pravi" Bronco je jo ljepsi, jer je proprcionalniji

 

  • +1 1
Link to comment

Idem  za vikend da pregovaram CX30. Pre toga ću svakako zakazati test vožnju kineskog Geely-a živ nisam da vidim kakav je. 

 

Prosto mi je krivo što sam matori kompromiser i igram na sigurno. 

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 hour ago, bios said:

Misliš ovako nekakav? Jeste šmekerica, nema šta

 

 

ne, ovaj sa 4 vrata:

 

image.thumb.png.ccdce72021e6844709515514d0eca75d.png

  • Wub 2
  • Hvala 1
Link to comment
48 minutes ago, April said:

Idem  za vikend da pregovaram CX30. Pre toga ću svakako zakazati test vožnju kineskog Geely-a živ nisam da vidim kakav je. 

 

Prosto mi je krivo što sam matori kompromiser i igram na sigurno. 

 

zabole te, ako imaš pare za mazdu nema potrebe da se kockas sa tržištem, za 6 godina je prodaješ za veće pare nego što ćeš platiti

Link to comment
20 minutes ago, Eleniko said:

 

zabole te, ako imaš pare za mazdu nema potrebe da se kockas sa tržištem, za 6 godina je prodaješ za veće pare nego što ćeš platiti

 

Batice, imao sam prvi Xiaomi u gradu koji si mi upravo ti doneo sa Tajlanda. 

 

I bio je savršen. 

 

Ista logika....

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

drugi, prvi je bio moj

 

:laugh:

 

pisao sam negde /tviter prepiska sa mačkicom paroški/

 

kako sam video kineza, valjda geely koji je brutalno prekopirao fermentora preko svake mere da za španca ne vredi dati tih para

  • +1 1
Link to comment

Zvali smo ga Šomi

 

Ja stvarno verujem da će za ciglo 5 godina svi voziti Kineze

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)

za 5 godina sigurno nece

za 15+ godina zavisi od toga koliko surovo ce regulacija da suzbija benzince i od toga koliko surovo ce evropa i amerika da carine kineze

sada je no brainer da uzmes kineza ako hoces EV, placas ga od svojih para i ne zelis da dobijes duplo manji auto sa losijim perfomansama ali sa sexy znakom za iste pare

ako stvarno ne bude bilo sus automobila i ako se ne udje u ozbiljni trgovnski rat sa kinezima, vecina ljudi koji vozi skode, vw-ove, fijate, seate, renoe, pezoe i slicna vozila bez seksipila ce voziti kineze

mnogo su se zajebali nemci glede elektricnih automobila. za neverovati ako se uzme u obzir koliko im je jak lobi. 

Edited by Heaviside
  • +1 2
Link to comment

biće kao sa mobilnim telefonima

 

epl mercedes/bmw za bogate, kinezi ostalo za ostale

Link to comment

Danas  3 test vožnje.

 

Mazda CX30, Peugeot 5008, Geely Atlas Pro.

 

Pežo prijatno iznenadio, Geely ipak najbolji. Koga zanima, u vožnji jako, jako podseća na Range Rover. Geely salon pun, samo ulaze, na parkingu ima još samo jedan Atlas za test i nijedan Coolray. Coolray se čeka na isporuku od 90 do 210 dana, u zavisnosti koju boju čekaju. Msm, ljudi su se upecali na Volvo motor. U ponedeljak ću dobiti tačnu specifikaciju sedmogodišnje garancije šta tačno pokriva.

 

Ja, međutim, neću kupiti nijedan.

 

Danas sam jednostavno shvatio da mild hibridi ne mogu spustiti gradsku potrošnju ispod 8 litara, verovatno ni ispod 9. Pred koronu sam zamalo kupio Ford Ranger, koji je trošio 15 litara, a onda me cena goriva vratila u realnost. Stvari su u međuvremenu postale samo komplikovanije i možemo se kladiti da se gorivo nikad više neće vratiti na nivo pre epidemije.

 

Zato sam pomerio fokus na Tojine hibride i mislim da ću se od sad kretati negde u tom prostoru. 

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...