Jump to content
IGNORED

Nostalgija


MrX

Recommended Posts

Greota je da ovakav topik dangubi danima, pa (premda sam novajlija) predlažem da malo oživimo temu.

Čije postere ste lepili na zid? Ja imao Dražena i Birda. 

Link to comment

MJ ubedljivo najvise, nekoliko Magica i Birda, Pippen, Grant, Mailman, Worthy, Scott, Ewing, Wilkins, BArkley, Dream Team, Mourning (iz Georgetown dana)...

 

Od nasih DIvac najvise, Kukoc, Pecarski, Sale, Palja...

Link to comment

Ogroman poster Djordjevica (Jugoslavija) na vratima
Rodman
Veliki poster Jordana
Iverson
Peja
Shareef Abdur-Rahim (Grizliji)
bili su jos neki sigurno, ali se ne mogu setiti

Dres Kukoca (Jugoplastika) okacen
trenutno jedino ovo jos uvek stoji kuci :)

Link to comment

Shawn Kemp komada 3 :) tetka mi je slala iz Hrvatske casopis Kosarka, imali su dobre postere u nji, pa sam lepio sve sto je stizalo. Odatle imam i dva postera od 2m visine - Jordan i Pipen, to su mi bile najvrednije privatne svojine do jakih tinejdzerskih dana.

Link to comment

Гарнет ми је био први постер на зиду, онда Ајверсон, Коби, Бен Валас, наша репрезентација.

 

 

Link to comment

Zve sto je izlazilo tih godina i davalo postere kosarkasa smo burazer i ja lepili. Nama je bukvalno pola sobe bilo u posterima, druga dva zida su imala ormane. Secam se Kobijevog iz dal Fiba basketa ili tako nesto slikan iz pticije perspektive kako polaze ili kuca.

Link to comment

Nađoh na netu jedan iz "Tempa", identičan onom koji mi je krasio zid sobe sredinom osamdesetih. Piljio sam u ovo kao hipnotisan, joooojjjjjj moje sreće kada sam uspeo ovo da izvedem na času fizičkog u drugoj godini srednje...                                                                    :evilsmile:

28617277_2019978231590594_4448494647039342765_o.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...