Jump to content
IGNORED

Nostalgija


MrX

Recommended Posts

Nije sigurno nosio majicu sa rukavima protiv Litve, gledao sam tu utakmicu pre nekoliko dana. Imao je bez rukava, istu onu u kojoj je Alessandro Abbio proveo celu karijeru :D

 

Bilo je tipova koji su furali te podmajice, ali ne sa rukavima jbt, ono izgleda presmesno na Bodirogi i Fucki, a kontam i da im mozda smeta pri sutu.

Link to comment

nosile se t shirt krajem 80- ih i pocetkom 90-ih. nosili su neko vreme sveti sava, ivo nakic, sven usic, danilovic.. 

cudo mi je u ovom klipu sto je stavio @iDemoda bodiroga puca ovoliko trojki. njega pamtim za 2 i krajem karijere za 3. 

tadasnja italijanska liga mi je i danas sa nekadasnjom sfrjot najjaca i prelepa za gledanje. one stare dvorane (na zalost iste i danas), navijanje, opaka kosarka, odlicni stranci. 

secam se kad su dosli brajan shou i deni feri u mesadjero rim  a bili su prvi i drugi na draftu. pa prica da je kuki imao najveci ugovor racunajuci sve sportove, 

secam se kad su poceli ratovi koliko mi je bila jadna nasa liga u odnosu na ono ludilo ranije. italijanska liga je bila sjajna. 

@Jimmy Kowalski a ne @iDemo

Edited by bradilko
Link to comment

Kuki je u Cikago otisao za duplo manje para nego sto je imao u Benetonu, zbog toga se najvise i otezalo sa njegovim dolasko u Cikago. Posle godinu je odmah potpisao novi ugovor da bude najplaceniji igrac Cikaga u istoriji, dok se nije vratio MJ. Salary cap je tada bio bas bedan, a evropske plate otprilike na danasnjem nivou :D

 

Glede Bodiroge, ovo pustati deci u prvom i drugom razredu osnovne

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...