July 12, 2025Jul 12 Lila Ramonda, lila Ramonda a@kud u maglu Simoviću Park, Izvor u Aranđelovcu, Tornik na Zlatiboru, to je isti vlasnik. Edited July 12, 2025Jul 12 by Milošica
July 12, 2025Jul 12 tamo se navlaci dosta klinaca koji idu na vikend jebanja uz lagani hajking i kinezi iz bora
July 26, 2025Jul 26 On 12. 7. 2025. at 16:54, Moća said:Ovo je iznenadjenje.Vodi je u Rim, zaboga!On 12. 7. 2025. at 14:27, Moća said:Zeni i meni je krajem avgusta 10 godina mraka ovaj brakaAko je 25.8. onda sam "bolji" za 8 godina 😁 Edited July 26, 2025Jul 26 by Milosh76
February 3Feb 3 Najposećenija destinacija u Srbiji prošle godine je bila grad Beograd, sa čak milion 478 hiljada turista, pokazuju najnoviji podaci Republičkog zavoda za statistiku. Grad Kragujevac je u prošloj godini posetilo 52.852 turista.U 2025. godini , na listi najposećenijh destinacija našle su se tri banje – Vrnjačka (202.035 turista), Soko (107.247 turista) i Vrdnik (103.355 turista).Najposećeniji planinski centri u Srbiji prošle godine bili su: Zlatibor (456.102 turista), Kopaonik (154.242 turista),Fruška gora (106.288 turista), Tara (60.301 turista) i Divčibare (59.701 turista). Najposećeniji gradovi bili su: Beograd (1.478.911 turista), Novi Sad (209.035 turista), Niš (155.979 turista), Subotica (138.154 turista). Grad Kragujevac je u 2025. godini posetilo višestruko manje turista u odnosu na pomenute gradove – 52.852.Srbiju su u prošloj godini najviše posećivali turisti iz Turske (244.000), Kine (184.000), Rusije (174.000) i Bosne i Hercegovine (158.000).Za kompletan tekst posetite www.infokg.rs Edited February 3Feb 3 by Milosh76
February 14Feb 14 molim pomoc - u ponedeljak ujutru krecemo iz uzica ka jugu, a posto ce blokade u mrcajevcima verovatno da se nastave, trazimo alternativu za ulazak na auto put kod batocine.da li neko mozda zna da li je aktivna nova deonica od vrbe kod kraljeva do pojata?
April 6Apr 6 Ima neko preporuku za hostel u Beogradu, neki urbani fazon, pozeljno sa NBg strane? Secam se da je bio jedan na splavu na keju, ali cini mi se da ne radi vise.Skroz sam van toka.
April 10Apr 10 Ima li smisla istočna Srbija za kratak usršnji izlet (nedelja popodne/ponedeljak jutro - utorak veče, 1/2 noćenja). Nešto prirode, ali ne celodnevni marš, da bude izvodljivo za familiju (2 devojčice). Gledam po mapi, ima svašta što teoretski deluje zanimljivo: Despotovac/Manasija, Krupajsko vrelo, Ceremošnja, Sisevac/Ravanica, banja Ždrelo, raznorazni kameni prerasti, vodopadi i ostale prijatnoće, sve od Rtnja do Đerdapa (pa i Ram/Vršac kombo) deluje zabavno. E sad, šta je od svega toga realistično za dvodnevni izlet iz Bg-a? Da ima prirudu al da deca ne propište.Svaka preporuka dobrodošla, inače me odvuče gospoja u Pečuj, Orbanu na opelo.
April 10Apr 10 Ja bih krenula na kontra stranu.Ne znam kog su uzrasta devojčice, ali ako su obe 10+, ja bih krenula rutu: Viminacijum, Lepenski vir, Donji Milanovac ili Kladovo spavanje, sutradan povratak, obilazak NP Djerdap, šta vam je zgodno, i dalje vidite šta i kako.Ovo što si predložio/la, čini mi se da je preambiciozno.Ovo što sam predložila je nešto što sam već prošla, mada, mi smo prvi dan išli Viminacijum, Lepenski vir, spavanje u Donjem Milanovcu, koji je bio baza za dalje obilaske NP Djerdap, a i trajalo je 5 dana.Tako da nisam baš od koristi.
Create an account or sign in to comment