Jump to content
IGNORED

Srbija


Delija67

Recommended Posts

Moja rodjaka je sa devojcicama isla u Soko banju proslog ili pretproslog leta na takav jedan odmor. Koliko sam razumela, kupale su se u nekom lepom bazenu (sad da li je gradski ili u nekom hotelu ne znam, ali su one uzele privatan smestaj) a kazu i da ima sta da se vidi u blizini (potrebna su kola). Ako je dobijem ovih dana, mogu pitati za vise detalja.

Link to comment

Ima li neko preporuku za jednonedeljni odmor (5-9 dana) u Srbiji sa malim detetom?

Idealno bi bilo planina sa nekim sadržajem za dete + bazen.

Ima toga dosta , privatni bungalovi. Moj prijatelj je išao na Goliju sa dva klinca imali su bazen.

Vidi ovo što je Geprat dopisivao , čini mi se da su oni imali bazen isto...

Link to comment

e, oftopik, al jesi sam kopo zenba? i ako jesi, kolko je zajebano?

(ne mislim da si lopatao licno, vec da je radjen posto si kupio kucu)

Ma nisam kopao, bre si lud... Ubila bi me žena da raskopam dvorište... Jedva je dozvolila da izbetoniram deo za bazen... :(

 

Kupio sam onaj 4.5 metra u prečniku sa konstrukcijom, punio ga ceo dan (16 kubika vode je u njemu), i to je to... Sipam hemiju kad lakmus hartija kaže da treba...

 

A što se kopanja tiče, sekli smo neko staro drveće po dvorištu... Sunce ti jebem panjeve smo 2 nedelje vadili, jer nije mogao bager da uđe u dvorište, na jednoj strani, a na drugoj su žile bile oko nekoh plitko postavljenih kablova...

Link to comment

Pazi, probao sam da je nagovorim, nije da nisam... ALi je bilo ključno, šta sa "rupom preko zime" i nijedan odgovor nije bio dovoljno dobar... :(

Link to comment

fruska gora planina, 4,5 m je bazen.

sta je sledece kod vas u vojvodini?

novi sad je grad?

 

koje drvece je u pitanju?

mi kad smo kupili ovo porodicno gnezdo je ustvari bilo 20godina zapusteno dvoriste.

jebalo mi je sve po spisku, svega je tu bilo poludivljih vocki, bagrema(jebeno) ali nista nije bilo zajebanije od orasa, to govno ima centralu koja obicno po sredini ide vertikalno u zemlju. tome da pridjes moras bukvalno bazen (:Jova:) iskopati okolo ako je vece stablo u pitanju

Link to comment

Prosao skoro, Josanicka Banja, imaju neke silne bazene, Kopaonik blizu, 15-ak km, blizu i neke druge destinacije za videti.

Moze se do nje i izbegavanjem Ibarske, autoputem do Pojata, pa preko Krusevca, Aleksandrovca ili Brusa, takodje vredi proci/obici...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...