Jump to content
IGNORED

Quiz


mrdja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MocaVukotic

    230

  • mrdja

    211

  • Dr Arslanagić

    185

  • Dimitrije

    92

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa prvo si pitao za igrača koji je došao iz Bosne i unio preokret u toj utakmici, a drugo ti je pitanje bilo za strjelca. Ja na ovo drugo nisam odgovarao, već na prvo.E, za strjelca, da li je bio Nikolić Jovica?

Edited by dacha od bosne
Link to comment
Nije bilo poslednje.Jeste "naš najveći".Nije Cvetko.Iz glave ti je dobro i sve se uklapa.
Onda je kasnije od ovog što sam nabrojao, pošto je jasno da je prvak Zvezda, a u 83/84. su oba Derbija odigrana 0:0. Ništa, moraću deo pomoću statistike, ne može sve iz glave.edit: onda mor da bude 87/88, pošto je to 1dina sezona u 80 (osim 83/84) u kojoj je Zvezda smenila na tronu™ nekog iz velike 4. Na GNA™ je bilo 3:2 za nas, a na najvećem... :guglanje: Edited by henrik larsson
Link to comment
Pa prvo si pitao za igrača koji je došao iz Bosne i unio preokret u toj utakmici, a drugo ti je pitanje bilo za strjelca. Ja na ovo drugo nisam odgovarao, već na prvo.
Na kojoj utakmici pred 80 K ljudi je Rade Savić napravio preokret?Inače, ovde treba uzeti u obzir i faktor J. B. Tito.
Link to comment
Na kojoj utakmici pred 80 K ljudi je Rade Savić napravio preokret?Inače, ovde treba uzeti u obzir i faktor J. B. Tito.
Ma ok je to za Radomira. Ja sam pokušao da pogodim tog bosančerosa iz 80-ih. One koje znam su Repčić, Blagojević, Musemić, Radomir Savić, šabanadžović.
Link to comment
One koje znam su Repčić, Blagojević, Musemić, Radomir Savić, Šabanadžović.
S jedne strane (brda) si potpuno u pravu.GOSPODO, IZVINJAVAM SE: SAD VIDEH DA U PITANJU PIŠE IZ 1-X.MOLIM VAS, OPROSTITE. TREBA DA STOJI 2-XSVE OSTALO JE ISTO. Edited by saveznik
Link to comment

Stani, da li se radi o kupu Maršala?Svezniče, skroz zbunjuješ.1. Igralo se na Mari2. iz 2-x (pretpostavljam da je prvenstvo u pitanju)3. ako je prvenstvo moralo se raditi o Zvezdida li je barem ovo tačno?

Edited by dacha od bosne
Link to comment

Да није Партизан због слета био домаћин на нашем највећем, па отуд помињање машинбравара из Кумровца?

Link to comment

Ako je ovo što Pera kaže, kao i ono što spominješ: "sa druge strane brda", onda je igrač koji je unio preokret bio Admir Smajić. On je došao iz nekog BiH kluba, koliko se sjećam.

Edited by dacha od bosne
Link to comment

Партизан-Динамо 21. маја 1983, 2:2Да ли је та утакмица у питању? Ако јесте, преокрет је унео вероватно Сеад Сарајлић...Стрелца не знам...

Link to comment

Jeste slet, jeste utakmica, jeste Smajić, jeste Radnik iz Bjeljine,jeste Mance, a sad se samobanujem sa Quiza zbog greške u postavljenom pitanju. Izvinjavam se svima još jednom. Ali je pitanje bilo baš hebačko.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...