Jump to content
IGNORED

Quiz


mrdja

Recommended Posts

Hansi Miler, Beograđanin.Pitanje: U razmaku od 2 godine i par dana reprezentacija Jugoslavije je u dve utakmice (jednoj zvaničnoj i jednoj prijateljskoj) dala 19 a nije primila ni jedan gol.Koji igrač je dao najviše golova u tim utakmicama?Koja tri igrača su bili strelci na obe tekme?
Dieter, Hansi je mladji, igrao na prelomu 70 i 80tihedit - pitanje, nemam pojma. Koja Jugoslavija? Edited by alberto.ascari
Link to comment
  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MocaVukotic

    230

  • mrdja

    211

  • Dr Arslanagić

    185

  • Dimitrije

    92

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dieter, Hansi je mladji, igrao na prelomu 70 i 80tihedit - pitanje, nemam pojma. Koja Jugoslavija?
Jest. Hansi je igrao u onoj jaaakoj Nemačkoj poč. 80-ih.Jugoslavija, ona najbolja, SFR.
Link to comment
Jest. Hansi je igrao u onoj jaaakoj Nemačkoj poč. 80-ih.Jugoslavija, ona najbolja, SFR.
Venezuela 10:0, 1972Zair 9:0, 1974Bajević, 8 golovaBajević, Katalinski, Onaj što je u zatvoru
Link to comment
Hajde sad neko česko pitanje iz najlepšeg grada u Evropi (živeo sam nekad tu, na Pankrace).
A što si otišao Savezniče?Na Pankr?c ja idem na posao cool.gif Izgubi mi Slavija kod kuće večeras angry.gif Prva utakmica samostalne Češke republike je? Edited by alberto.ascari
Link to comment

Pobeda nad Turkom u gostima 4:1 pre 14 godina.I da se nadovežemo:Češka je kod kuće izgubila utakmicu od jedne reprezentacije kojoj je to bila prva utakmica od sticanja samostalnosti.Ko je dao golove?edit: aa: ipak je more more.

Edited by saveznik
Link to comment
Pobeda nad Turkom u gostima 4:1 pre 14 godina.I da se nadovežemo:Češka je kod kuće izgubila utakmicu od jedne reprezentacije kojoj je to bila prva utakmica od sticanja samostalnosti.Ko je dao golove?edit: aa: ipak je more more.
Srbija, 1:3, Uhersk? Hradiště, mislim 2006 Golove neka neko dopuni i postavi, odlazim, pozzzzzzzzzzz
Link to comment

Evo, dok cekamo Larssona, da postavim pitanje.Navedite pet slucajeva gde su dva brata nastupali na prvoligaskim utakmicama, kao i pet slucajeva gde su i otac i sin nastupali na prvoligaskim utakmicama.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...