Jump to content
IGNORED

Quiz


mrdja

Recommended Posts

Ne znam onda šta računaš u završnicu. Lara je igrao (ušao kao izmena) i u osmini finala protiv Engleza. A visok je 162.Volkot je dve godine mlađi od Lenona.Ali dobro, nije ni bitno.edit: odnosi se na saveznikov post.

Edited by malkin
Link to comment
  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MocaVukotic

    230

  • mrdja

    211

  • Dr Arslanagić

    185

  • Dimitrije

    92

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nadjem interesantan podatak podatak tamo negde, ne kontrolišem ga jer verujem izvoru, pa postavim pitanje. E neću više.Izvin'te i praštajte. Neću se mešati pa makar ne bilo pitanja mesec dana.Kad voli dete da se igra...edit. Sad sam nešto proveravao - zamenio sam Lenona i Volkota (godine i visinu) a završnica se odnosila na četvrtfinale. Hebeš ga.

Edited by saveznik
Link to comment

Ајде да ја питам кад нико неће или не може...У серији "Више од игре" има сцена кад Бецић (ког игра актуелни министар културе) обележи кредом место где се спајају пречка и статива и онда лоптом погађа ту тачку.Који фудбалер је дублирао Воју Брајовића, т.ј. Бецића приликом тих шутева?

Link to comment
  • 2 weeks later...

Jel mogu ja da probam? Koji inostrani klub su posle (edit: drugog svetskog) rata vodila cak petorica jugoslovenskih trenera? Jedan od njih primio je i drzavljanstvo te zemlje (medju najslavnijim trenerima SFRJ svih vremena, zamalo preuzeo Real u jednom trenutku).

Edited by Oxford
Link to comment
Da nije AEK? (Bajevic, Tumbakovic, Cajkovski, Stepanovic, Savevski)
Nije. Cajkovski je kompozitor... Edited by MiddleClass
Link to comment

Htedoh da kazem i ja AEK, ali me zajebalo ono "medju najslavnijim trenerima SFRJ". To nije ni jedan od pomenutih.Jedini drugi klub koji je blizu je PSG, ali njih su trenirala "samo" trojica "nasih" trenera (Vaske, Ivic, Vaha).Edit: usput, ko je to "najslavniji trener" - sta to znaci za ove nase (sadasnje i bivsu bracu) clanove jagnjecih brigada?

Edited by dragance
Link to comment

Tumba u SFRJ?Edit: grohotom se smejem. Oxford zaista jeste kezman koji je, verovatno zbog bana, ovde pod drugim nickom.

Edited by dragance
Link to comment
Jel mogu ja da probam? Koji inostrani klub su posle (edit: drugog svetskog) rata vodila cak petorica jugoslovenskih trenera? Jedan od njih primio je i drzavljanstvo te zemlje (medju najslavnijim trenerima SFRJ svih vremena, zamalo preuzeo Real u jednom trenutku).
Da nije Panathinaikos? Meni se čini da je Ivica Osim (to bi bio taj jedan slavni trener na kojeg je Oxford mislio - nije mislio da su sva petorica slavni) bio trener PAO-a, a on bi se uklopio u ovu priču sa Realom.
Link to comment
Da nije Panathinaikos? Meni se čini da je Ivica Osim (to bi bio taj jedan slavni trener na kojeg je Oxford mislio - nije mislio da su sva petorica slavni) bio trener PAO-a, a on bi se uklopio u ovu priču sa Realom.
Alo bre stani malo. Po cem' je Osim slavan osim sto je Izbosne?Pa mogu i ja da kazem da je Brano Milacic najbolji trener od 45. na ovamo al' nije... ;) Edited by MiddleClass
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...