Jump to content
IGNORED

Quiz


mrdja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MocaVukotic

    230

  • mrdja

    211

  • Dr Arslanagić

    185

  • Dimitrije

    92

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cekaj malo, ko je to najslavniji trener u SFRJ?? :lol:
Pisalo je 'medju najslavnijim trenerima SFRJ'. S obzirom na Partizanovo finale kao drugi po redu klupski uspeh SFRJ fudbala mislim da to nije bilo preterano.
Link to comment
Gerd M?ller 1976?Kup sampiona: 1974, 1975, 1976Intercon: 1976Evropski sampion: 1972Svetski sampion: 1974
76. u vreme odigravanja interkontinentalnog kupa Nemacka vise nije bila prvak Evrope
Link to comment
Pisalo je 'medju najslavnijim trenerima SFRJ'. S obzirom na Partizanovo finale kao drugi po redu klupski uspeh SFRJ fudbala mislim da to nije bilo preterano.
Znaci, oni sto su nesto uradili sa repkama se ne racuna?Mirko Jozicu, izvini tebe Kezman a.k.a. Oxford ne racuna!
Link to comment

Evo još dve pristojne slike koje sam uspeo da pronađem.7.jpg6.jpgRadi se o stadionu kluba koji je svoje najblistavije dane doživeo sedamdesetih.Od pre nekoliko godina nije u upotrebi - izgradili su novi, lepši, bolji i stariji.Kapacitet: 34500.

Edited by malkin
Link to comment

Hvala. :)Mozda je ovo malo pretesko, ali prica je super. Postoji mnogo velikih rivaliteta na Apeninskom poluostrvu. Ipak jedan od njih postao je poznat po navijackom ratu parolama. Navijaci Verone su tako na jednom stadionu svojih ljutih rivala sa juga docekani parolom "Giulietta e 'na zoccola e Romeo e cornuto" - u prevodu 'Julija je kurvetina, Romeo rogonja'. Prilikom uzvratne utakmice odgovorili su parolom koja je posle postala deo obavezne prozivke tog protivnika sirom Italije. O kojoj se paroli i timu radi?

Link to comment

Kijevo i magarci?Edit: mada me ne bi cudilo da je ovo malo starije i povezano sa Napolijem, sa kojim se takodje "vole".

Edited by dragance
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...