Jump to content
IGNORED

Quiz


mrdja

Recommended Posts

Da nije Panathinaikos? Meni se čini da je Ivica Osim (to bi bio taj jedan slavni trener na kojeg je Oxford mislio - nije mislio da su sva petorica slavni) bio trener PAO-a, a on bi se uklopio u ovu priču sa Realom.
Moguce da je i PAO...Pored Osima, treneri su bili Zajec, Bobek i Ivic a petog ne znam...Mozda Zeljko Obradovic? :rolleyes:
Link to comment
  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MocaVukotic

    230

  • mrdja

    211

  • Dr Arslanagić

    185

  • Dimitrije

    92

Top Posters In This Topic

Posted Images

Moguce da je i PAO...Pored Osima, treneri su bili Zajec, Bobek i Ivic a petog ne znam...Mozda Zeljko Obradovic? :rolleyes:
Dinamovac Mirko Bazić je radio dolje (ili to bijaše gore? :unsure:), mislim da je bio i glavni trener.(Đe je mrdja kad nam najviše treba?)
Link to comment

Nit je Oxford Kezman, nit je klub ijedan od pomenutih. Za AEK mi je promaklo da su isto bila petorica. Ovaj 'medju najslavnijim trenerima' osim sto je uzeo drzavljanstvo te zemlje, zasluzan je i po jednom od najvecih klupskih uspeha u bivsoj SFRJ.Sad sam proverio - cak sedmorica SFRJ trenera su tamo radila, plus jedan austrijanac hrvatskog porekla.

Edited by Oxford
Link to comment

Da nije Levski :PTamo je bilo gomila nasih ukljucujuci Ljupka Patrovica, a ne bi me cudilo da Jesa ima dryavljanstvo

Edited by Delija67
Link to comment
Nit je Oxford Kezman
A mozda ipak jeste? :rolleyes: Fenerbahce - Zarko Mihailovic, Miroslav Kokotovic, Abdulah Gegic, Tomislav Kaloperovic, Branko Stankovic, Todor Veselinovic, Tomislav Ivic i Oto Baric.A taj cuveni strucnjak je naravno 1 Abdulah Gegic...
Link to comment
ne bi me cudilo da Jesa ima dryavljanstvo
:rolf: Nije Levski. Geografski niste (previse) daleko. Neki od nasih trenera su se po par puta vracali u klub. Zanimljivo je da je isti klub treniralo i 6 madjarskih trenera.
Link to comment
A mozda ipak jeste? :rolleyes: Fenerbahce - Zarko Mihailovic, Miroslav Kokotovic, Abdulah Gegic, Tomislav Kaloperovic, Branko Stankovic, Todor Veselinovic, Tomislav Ivic i Oto Baric.A taj cuveni strucnjak je naravno 1 Abdulah Gegic...
:Hail: Naravno! Jedan i neponovljivi Gegic koji je uzeo tursko drzavljanstvo. Pre finala sa Partizanom 66' pricalo se da ce preuzeti Real ako Partizan dobije. Ostalo je istorija... :)
Link to comment

E za to ne znam da je trebao da preuzme Real... :unsure: Elem, novo pitanje:1 jedini fudbaler je istovremeno bio i prvak Evrope i prvak sveta i sa klubom i sa reprezentacijom...Ko je u pitanju?

Link to comment
E za to ne znam da je trebao da preuzme Real... :unsure: Elem, novo pitanje:1 jedini fudbaler je istovremeno bio i prvak Evrope i prvak sveta i sa klubom i sa reprezentacijom...Ko je u pitanju?
Jedine dve reprezentacije koje su istovremeno bile prvaci sveta i Evrope su Nemacka (72/74) i Francuska (98/00). Ako zanemarimo Nemce ostaje samo Francuska -> Zidane je uzeo ligu sampiona 2000 i 2002, ali su intercont kup uzeli samo 2002. Da li je to bilo pre ili nakon sto je Francuska izgubila titulu u Japanu?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...