Jump to content
IGNORED

Egipat


adasevic

Recommended Posts

neverovatno koliko jeftine ponude za egipat u vrhunskim hotelima. mislim, ocekivano je s obzirom na desavanja, ali mislim da je sada pravo vreme da se tamo ide. neke preporuke?

Link to comment
  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    37

  • žaro

    12

  • Kudravi Gaucos

    12

  • Musharaf

    8

problem je sto jedino mogu da idem krajem jula ili pocetkom avgusta. da nije tada previse vruce?

Link to comment

ja predlažem poučen suvim iskustvom http://www.elyseeshotel.net/jeste da prezentacija nije nešto, ali hotel je mrak, klopa jako dobra i raznovrsna, usluga jako dobra, a prednost je plaža na koju i gosti ostalih hotela dolaze i neposredna blizina memše. da biste došli do sakale, potrebno je da date 5 funti taxisti. tražiće vam i 20, ali zna mujo đe je metak

Link to comment
  • 1 month later...

18. jula idem u hurgadu. prijatelj se vratio od tamo pre par dana i kaze da je sve ok, ali vidim da je danas ponovo bilo sranja u egiptu. cisto da proverim sa poznavaocima prilika da li je skroz opusteno ici? mislim, idem svakako, samo da znam na sta da se pripremim.

Link to comment
18. jula idem u hurgadu. prijatelj se vratio od tamo pre par dana i kaze da je sve ok, ali vidim da je danas ponovo bilo sranja u egiptu. cisto da proverim sa poznavaocima prilika da li je skroz opusteno ici? mislim, idem svakako, samo da znam na sta da se pripremim.
makljanje na Tahriru ti ne bi osetio ni 500 metara dalje, a kamoli u Hurgadi koja je cisto turisticko mesto, relax.
Link to comment
  • 2 weeks later...

samo se nadam da vrucina nece biti kao ovih dana u beogradu posto nema teorije da izlazim kada je ovakav uzas. kakva je temperatura uvece, jel moze da se spava normalno? ne mogu da palim klimu nocu zbog lepse polovine, a ne podnosim vrucinu.

Link to comment
Tamo je vazduh suv, i zato se lakše podnosi
da, napolju. mislim da ce lepsa polovina posle tri sata u sobi moliti da se ukljuci klima.
Link to comment
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...