Jump to content
IGNORED

House MD


jms_uk

Recommended Posts

Gledaj, osma sezona je u proseku bolja i od šeste i od sedme. A što se tiče poslednje, užasno me skenjao sam kraj, ali i Dominikin odlazak takođe i sve mi je nekako tužno i depresivno. A onaj kraj ne znam kako ću da prebolim i da li ću uopšte.
idi čoveče, meni se plače dok te čitam :cry: ja već nekoliko sezona, tačnije poslednje dve gledam onako, ne sasvim posvećeno, ali gledam i volim. na mahove me iznerviraju, na mahove mi dosadnjikavo, ali sam daleko od onih mrzitelja koji su posle prve sezone rešili da je sve sranje. no svakako ne gledam sa istim žarom i entuzijazmom kao na početku romanse sa dobrim doktorom, tako da sam i samu informaciju o tome da je ovo poslednja sezona primila dosta ravnodušno. sve do sad. sad shvatam da je to to, kraj, ende, fin, doviđenja, nema više, kaput i ukurac, žao mi onoliko. sve se priče polako zatvaraju i bojim se da je ovo samo najava budućih tužnijih događaja. čudno mi je i to sa dominikom, nismo je puno viđali da bismo se preterano vezali za nju, al tek danas kad ode shvatih kako se podvukla pod kožu i 'legla' uz hausa, a sad ode. svakako je bilo očekivano, sve i da nije yajebao, ko što mu je u prirodi, al opet... a ovo na samom kraju.... sranje, veliko. mislim da treba da osnujemo support grupu. it's only gonna get worse.i de je onaj sladž fektori? jel se preselio na onaj kvazi gikovski topik o bradatim masnokosim incestuoznim siledžijama, pa ga nema ovde? il se naljutio otkad nema kadi?
Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    251

  • Milosh76

    172

  • freakns

    76

  • gervasius twinkleminkleson

    57

E sad, zbog svih vas moram da odgledam ovu 18., iako sam mislila da se izemituju sve, pa da ih onda odgledam u cugu.A već slutim ko umire :cry:

jel Wilson?

Link to comment
mislim da treba da osnujemo support grupu. it's only gonna get worse.
Podržavam. I ja imam takav utisak. Baš sam se nadao da će kraj serije biti nešto u fazonu "business as usual" i da će ostaviti ekipu u još jednom od slučajeva, ali izgleda da ćemo u poslednje četiri epizode da ih sahranjujemo i rasterujemo. A ja to neću moći da podnesem. Jeste se razvukao, a u momentima i ofucao, ali će mi nedostajati Haus. :cry:
Pa ovaj "problem" i nije toliko neresiv, operacija spasava stvar, bezveze dramite :)
Nadajmo se svi.
Link to comment

a jel mož za nas s jeftinim ulaznicama* jedan mali spojlerčić, ko kad zašto kako?*pratila seriju sporadično, i ok mi je, ali mi epizode/sezone previše liče jedna na drugu pa se nisam nešto naložila

Link to comment
a jel mož za nas s jeftinim ulaznicama* jedan mali spojlerčić, ko kad zašto kako?*pratila seriju sporadično, i ok mi je, ali mi epizode/sezone previše liče jedna na drugu pa se nisam nešto naložila

Hausa napusti lažna žena za koju se vezao i to tačno u trenutku kada su se povatali. A Vilson je objavio da ima rak.

Link to comment

Hausa napusti lažna žena za koju se vezao i to tačno u trenutku kada su se povatali. A Vilson je objavio da ima rak.

Ne možeš samo tako, šturo, bez detalja.Lažna žena je neka Ukrajinka koju je Haus oženio , kao zbog zelene karte, pred kraj prošle sezone, u momentu kada ga je Kadi šutnula, a jedini razlog je bio da napravi sprdnju od neke svadbice na koju je pozvao sve na koje je nabasao u bolnici, pa i samu Kadi. Tako da kada se sve sabere, meni uopšte nije nešto žao Hausa, ali Vilson :cry:

Edited by Arkadija
Link to comment

Ne možeš samo tako, šturo, bez detalja.Lažna žena je neka Ukrajinka koju je Haus oženio , kao zbog zelene karte, pred kraj prošle sezone, u momentu kada ga je Kadi šutnula, a jedini razlog je bio da napravi sprdnju od neke svadbice na koju je pozvao sve na koje je nabasao u bolnici, pa i samu Kadi.

ne mozes ni ti tako sturo. zaboravljas glavnu stvar, tj Ukrajinka je riba za medalju!

Link to comment
:lol: ludi li stehvala svima :)

e bzvz za vilsonaa jel baš onako sigurno da je propao, ili možda ima nade?

Pa ima nade, valjda. Rekao je da ima rak, Haus ga je zblajznuto pogledao i tu je bio kraj epizode.

Arkadija,

Sve što kažeš je tačno, ali je meni baš zato žao, jer se primio i sve je krenulo lepo. A i što freak kaže. :)

Link to comment

ne mozes ni ti tako sturo. zaboravljas glavnu stvar, tj Ukrajinka je riba za medalju!

zar nije poljakinja? odnosno i ja sam nešto mislila da je ukrajinka, al onda se u prošloj epizodi ispostavilo da je zove keva iz poljske ili je ujak kojeg su smestili u dom u poljskoj, pa mi nije bilo baš najjasnije.

:lol: ludi li stehvala svima :)
Pa ovaj "problem" i nije toliko neresiv, operacija spasava stvar, bezveze dramite :)

e bzvz za vilsonaa jel baš onako sigurno da je propao, ili možda ima nade?

pa sad - ja sam malo guglala... national cancer institute kaže: Thymic carcinomas have usually spread to other parts of the body when diagnosed.a za stage II veli: In stage II, cancer has spread through the capsule and into the fat around the thymus or into the lining of the chest cavity.vikipedija: Surgery is the mainstay of treatment for thymoma. If the tumor is apparently invasive and large, preoperative (neoadjuvant) chemotherapy and/or may be used to decrease the size and improve resectability, before surgery is attempted. kao i: Prognosis is much worse for stage III or IV thymomas as compared with stage I and II tumors. Invasive thymomas uncommonly can also metastasize, generally to pleura, bones, liver or brain in approximately 7% of cases.[1] Patients with stage III and IV tumors may nonetheless survive for several years with appropriate oncological management.Patients who have undergone thymectomy for thymoma should be warned of possible severe side effects after yellow fever vaccination. This is probably caused by inadequate T-cell response to live attenuated yellow fever vaccine. Deaths have been reported.ne verujem da imamo dovoljno vremena da ispratimo vilsonovu borbu sa rakom, a s druge strane, kako se kod njih pacijenti od operacije na mozgu oporavljaju i idu kući u roku od 3 dana, može se desiti da reše da ga ne ubiju. a može da bude i žrtva ironije sudbine, da ga ubije ono protiv čega se celog života borio. nego cela ta scena, mračna kancelarija, kiša napolju, sve sivo, on stoji sam i potišten i muči svoju muku. haus ulazi, jednako natmuren i depresivan (prvi put priznaje da je depresivan) i u tipičnom hausovskom maniru i počinje monolog... a pre toga scena, jedano siva, mučna i tužna kada dominika odlazi i sa njom i poslednja šansa da haus bude srećan... :cry: čak me nije razveselio ni park/chase odnos u nastajanju. nije fer. ono što mene brine su najave producenata i foksa da će se glumci i publika oprostiti u suzama...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...