Jump to content
IGNORED

House MD


jms_uk

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    251

  • Milosh76

    172

  • freakns

    76

  • gervasius twinkleminkleson

    57

mnjah. PI je zanimljiv, svo ostalo pomocno osoblje spektakularno dosadno. jedino se josh cuddy drzi, ali nista specijalno. nije uzasna epizoda, ali je bilo koja od ove tri prva epizoda housea koju sam pogledao, ne bi imao bash veliku zelju da nastavim da gledam. strah me da se ovo ne pretvori u grey's anatomy do sledece sezone :rolleyes:

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

kad budem htjela da gledam drametinu o zivotima vise srednje klase u amerikama, to sigurno nece biti hausako detektiv i njegov odnos sa hausom ne izvuku seriju, odo ja

Link to comment
Ovo je znaci... ja ne znam... :s_w: ^_^ House razbija u ovoj epizodi. :Hail: Kome treba Wilson, uopste? PI je bas super lik.
:blink: sta bre kome treba Wilson?! smorih se ko plovak prve tri epizode! najgori deo Housa, nadam se da su zavrsili sa eksperimentisanjem. i neka se lepo vrate ovo troje, ovi novi su stvarno losi i ako smo ih istrpeli prosu sezonu, to je samo zato sto je bila skracena! sem no13 :wub: , ona moze da ostane! :D
Link to comment
i neka se lepo vrate ovo troje, ovi novi su stvarno losi i ako smo ih istrpeli prosu sezonu, to je samo zato sto je bila skracena! sem no13 :wub: , ona moze da ostane! :D
Evo ti trinaestice u novoj epizodi..."Lucky 13" promo...
Link to comment

Kakva epizoda!!!! AAAAAAAAAAAAAAAA! Najbolja na svetu! ^_^ Srecan sam ko kuce u liftu!:Hail: Hugh razbija, a House... :Hail:Sta se sve desilo u ovoj epizodi! Ne znam sta da izdvojim. Ne mogu nista da izdvojim.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...