Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

House MD

Featured Replies

traje nekih 10 minuta duze nego inace...

  • Replies 1.4k
  • Views 114.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

ali kako ?
Kako mislis, kako?

Na pocetku epizode, House sedi za Cuddy-nim stolom i nesto cacka oko fioke. Na kraju epizode, Cuddy seda za sto i izvlaci fioku, a sve stvari iz fioke joj padaju u krilo i na pod. House je okrenuo fioku naopako (ili je vec nekako namestio) da sve stvari ispadnu kad je Cuddy otvori. Klasicne House-ove detinjarije i smicalice. :D

  • Author
Kako mislis, kako?

House je okrenuo fioku naopako (ili je vec nekako namestio) da sve stvari ispadnu kad je Cuddy otvori.

vidis da ni ti ne znas kako :P

salu na stranu, dobra epizoda.

vidis da ni ti ne znas kako :P

salu na stranu, dobra epizoda.

Sad sam odgledao epizodu ponovo:

Jeste, okrenuo je fioku naopako. Na kraju se vidi Cuddy kako je izvukla celu fioku napolje i drzi je naopako okrenutu. Inace, obratite paznju kako House ne da 13ici da otvori fioku kad im treba sibica ili upaljac za onaj test, da ne bi sjebala "iznenadjenje". :D

Edited by Sludge Factory

:Hail::rolf::lol::Hail:
:Hail::rolf::lol::Hail:
Odlican komentar :lol: :lol: :lol: U prevodu na srpski...

deco ucite se sta je muvanje i ljubav :)

konachno jedna odlicna epizoda i po standardima iz prve tri sezone

scena u mrtvachnici je vrhunska :lol:

fenomenalna epizoda. fenomenalna!

:rolf:

Fini House i pacijentkinja sa pumpicom za astmu

E da, for the record: ovo mi je najgora epizoda House-a od svih dosadasnjih 97. U stvari, prva koja mi se ne svidja (in general, mada ima sjajnih trenutaka, uglavnom vezanih za House-a). Eto, i to da prebrodimo. :)Sledece nedelje je poslednja epizoda pre zimske pauze. :(

Edited by Sludge Factory

  • Author
:rolf:

Fini House i pacijentkinja sa pumpicom za astmu

to je bilo mnogo smesno - mnogo brzo trosim :rolf:

Nije bila tako losa epizoda, ipak je Bozicna, moglo se ocekivati vise patetike. Ovako je sasvim OK. Wilson je bio odlican i fora

sa super nemogucom trudnocom

je prava hausovska.

Nije bila tako losa epizoda, ipak je Bozicna, moglo se ocekivati vise patetike. Ovako je sasvim OK. Wilson je bio odlican i fora

sa super nemogucom trudnocom

je prava hausovska.

Epizoda je odlicno krenula, Wilson i House na visini zadatka

ona Wilsonova prica House-ovoj "devojci" koja mu je poslala onaj poklon je bila vrh, BTW ime koje je upotrebio je ime one zene iz price o Serloku Holmsu :) naravno i fora sa "bezgresnim" zacecem i House-ovo glumljenje finoce su najjaci delovi ove epizode

ali onda odlazi u losem smeru i zavrsava se bez veze. Steta, jer dolazi posle fenomenalne epizode, koja je postavila neke stvari i nadao sam se da ce bolje nastaviti, da ce pricu odvesti u drugacijem smeru. Ali, ok, jeste praznicna epizoda. Ajd' da vidimo sta nosi sledeca

sa naslovom Painless

Uh, izgleda da je naredna epizoda tek 19. januara (serija prelazi na termin ponedeljkom). :(

Edited by Sludge Factory

epizoda je bila dobra do pred kraj. zadnjih 10 minuta su najobichnija ljiga. jbt, josh samo taub i katner da se smuvaju :puke:

epizoda je bila dobra do pred kraj. zadnjih 10 minuta su najobichnija ljiga. jbt, josh samo taub i katner da se smuvaju :puke:
Pa svaka Bozicna epizoda u svakoj americkoj seriji je ljiga najgora. Pogledaj PB i epizodu kad umire Belik... sledeca je najgore nesto sto je ikad snimljeno u istoriji TV serija! A jos nije bio Bozic. Tako da je fora iz Hausa o NJIMA jos i dobra i logicna. Ali videcemo jos, ima tu prostora i za zvrcke i za preokrete...

Stvar je u tome sto su prethodne bozicne epizode House-a bile odlicne. Ova je prva koja je otisla u ljigavstinu. Jedna racionalizacija ovakve epizode mogla bi da bude:

koliko sam ja ukapirao, Cuddy jos uvek nije dobila onu bebu, vec joj tek predstoji "borba" za nju, sto znaci da sva ova patetika na kraju moze da se pretvori u nesto ne bas veselo i hepi. Tako da bi ovakva epizoda bila neka vrsta protiv teze onome sto ce doci kasnije. :DTakodje, bice interesantno kad House sazna da su se Forman i 13ica smuvali. :D

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.