June 13Jun 13 Author teren deluje prilicno flekavo s obzirom da je prva utakmica, a treba finale da se igra ovde
June 13Jun 13 Nema od ovog Brazila nista, Rafinja se usere kad god nije u Barseloni, a sve spalo na nejaka Vinisijusova pleca, sto je previse za njega.
June 13Jun 13 1 minute ago, JohnnyD said:Nema od ovog Brazila nista, Rafinja se usere kad god nije u Barseloni, a sve spalo na nejaka Vinisijusova pleca, sto je previse za njega.Jeste ih malo utegao Anceloti, ali videcemo ih protiv nekog tima, koji igra sa centarforom ili napadacima koji znaju da daju gol.
June 13Jun 13 23 minutes ago, Rudolf Pingvinoglu said:Zubu i Karlosa kad vidim, pa to je odmah osmeh i neka toplinaRonaldo je za obožavanje, posebno od kako se ubucio pa je sav huggable, reci da se ne bi grlio s njim ko sa bratom rođenim.Brazil je u rekonstrukciji, da je lako nije. Boli me uvo za lopove iz Maroka, najbolje da treba njih podržavati.
June 13Jun 13 13 minutes ago, Lancia said:Jeste ih malo utegao Anceloti, ali videcemo ih protiv nekog tima, koji igra sa centarforom ili napadacima koji znaju da daju gol.Ma slabo je sve to za jedan Brazil...moja teorija je da sa Neimarom neće osvojiti ništa, tek kad se on povuče.
June 13Jun 13 Bas ne izgleda dobro ovaj brazilski tim. Lopta im se odbija od nogu umesto da se lepi. Ovde samo Vini deluje kao Brazilsc.
June 13Jun 13 Smarači Marokanski su 60 puta vratili loptu golmanu, kakva šteta što nisu iz još jedne takve situacije dobili gol
Create an account or sign in to comment