June 13Jun 13 1 minute ago, levi said:prvi centarfor Brazila igra za Brentford, gospode božeDeluje smesno, ali sobzirom koliko su UK klubovi bogatiji od ostatka Evrope, ne i nerealno... Edited June 13Jun 13 by radisa
June 13Jun 13 Just now, radisa said:Delu je smesno, ali sobzirom koliko su UK klubovi bogatiji od ostatka Evrope, ne i nerealno...1 joao pedro je bio visak, nek pate
June 13Jun 13 5 minutes ago, levi said:prvi centarfor Brazila igra za Brentford, gospode božeBrentford bi bio drugi u Francuskoj, Italiji i Nemackoj
June 13Jun 13 Zasto ne igra Amrabat, nije valjda Maroko toliko jak da za njega nema mesta (mozda najbolji im igrac u Kataru)
June 13Jun 13 Ne znam u kom je stanju Nejmar, ali recimo on je lek protiv ovakvih timova kao sto je Maroko.
June 13Jun 13 Just now, Lancia said:Ne znam u kom je stanju Nejmar, ali recimo on je lek protiv ovakvih timova kao sto je Maroko.Bice za eliminacije, valjda...
Create an account or sign in to comment