June 13Jun 13 Ja bas suprotno, nikad ne mogu da navijam protiv Brazila. Cak i sa jebenom pozercinom Nejmarom
June 13Jun 13 nisam mogao ni ranije za ovog živi-s-majkom-nemaju-dece edipovca Hakimijaa od prošlog CAN-a pogovo. obistinio se osećaj u stomaku od ranije
June 13Jun 13 Secam se ove tekme iz '98 da sam gledaoIgralo se uvece, Maroko je imo katastrofalnog golmana Dris Benzekrija a debeli Ronaldo se zajebavao3-0 bese, mislim da je debeli dao 2 komada a treci Bebeto Edited June 13Jun 13 by Ratamahatta
June 13Jun 13 Marokanci znaju sa loptom, namudili se opasno. Edited June 13Jun 13 by Rudolf Pingvinoglu
Create an account or sign in to comment