June 11Jun 11 2 minutes ago, Ratamahatta said:Dafuq did I just hear about grmljavinaJel to važi za sve tri zemlje? Znam da Juesej ima tu politiku.
June 11Jun 11 Južna Afrika je krenula sa 5 odbrambenih igrača i došli su u situaciju da se niko ne otkriva i dolazi do brljotine iz koje primaju gol.
June 11Jun 11 Author 1 minute ago, Bogotac said:Nijezar nije bilo prekida(u dortmundu valjda) kad je grmelo?!
June 11Jun 11 Istini za volju, ginulo se po srednjim/juznim amerikama od grmljavine na terenu. S tog aspekta je okNikad vise ne treba da organizuju nista
June 11Jun 11 dobro je ovo sa prekidom, igraci ce bar imati neki mali odmor i biti sveziji za nastavak.a ovo oko grmljavine, valjda ste gledali eminentno i najvaznije takmicenje svecko klupsko prvenstvo proslog leta kada se nekoliko utakmica prekidalo zbog grmljavine.kakvo je sranje ova ekipa za, ranije su tu bili odlicni igraci iz evrope sada ovaj shithole i jos kao mokoena i to je to otrpilike za koga znam. glupi nigerijci bi bili mnogo zanimljiviji ovde.
June 11Jun 11 12 minutes ago, Bogotac said:kakva glupost ovo sa pauzomČekaj da zagrmi, pauza za hidrataciju će izgledati divno...
Create an account or sign in to comment