June 11Jun 11 4 hours ago, Miljenko said:Ovi rani termini nisu problem, no ono izmedju 3 i 6 nocu... Omatorilo se, pa jos ako je neka egzotika, tpa New Zeland, a u isto vreme imam neki vrhunski MLB mec.Probacu da gledam sve, mada ce biti tesko za uklopiti.Bice repriza na AreniPremium, recimo u nedelju Brazil igra u ponoc, a repriza je u nedelju u 15hVamos Mexico
June 11Jun 11 11 minutes ago, villiem said:Isto sunce kao da ce da istrce Maradona i BurucagaJel ima i ona senka kecalkoatla?
June 11Jun 11 Popular Post Btw, nikad u zivotu nisam vecu kurcobolju osecao sto je pocelo svetsko u fudbalu
June 11Jun 11 Više znam igrača na klupi Meksoka nego u prvih 11. Za JA igra Mbokazi, štoper, vunderkid sa FM26 😀
Create an account or sign in to comment