June 11Jun 11 Pa sad, moze da se diskutuje o crveno za Mexico. Moze(bas retko), ali pre ne mora da se daje u ovakvim situacijama
June 11Jun 11 Just now, John Dies at the End said:ne mora da se daje u ovakvim situacijamakako misliš ne mora? gol šansa, poslednji igrač pred golmanom... školski primer
June 11Jun 11 ovo je bilo sranje i dosadno......probaću da ustanem u 4, možda Škoda i Samsung odluče da se raspomame u zlo doba
June 11Jun 11 pa dobro... utakmica prava svetskoprvenstvena...drečavi dresovi...ničim izazvane tehnološke inovacije...solidan broj golova...festival crvenih kartona...bizarna nova pravila...kardinalne greške...komentatori na samrti...šta još čovek da poželi?ok, falio je bar jedan krupan kadar na par nekih isturenih sisa, al jbg.
June 11Jun 11 1 minute ago, aram said:kako misliš ne mora? gol šansa, poslednji igrač pred golmanom... školski primerŠutnuo je loptu u stranu, od gola...To se uzima u obzir, tako da ovo verovatno nije sprečavanje očigledne gol šanse. Mada podržavam ovde sudiju, jer je faul bio nameran i bezobrazan
June 11Jun 11 1 minute ago, Ted said:ovo je bilo sranje i dosadno......probaću da ustanem u 4, možda Škoda i Samsung odluče da se raspomame u zlo dobaTakodje, namjestio sat u 3:55.Očekujem mnogo od Samsunga
June 11Jun 11 Malopre padala kiša a sad cepa sunce.+2000 m nadmorske visine. Jebe Meksiko iz svih oružja.Očekivana pobeda. Sa Korejom će već biti zajebanije.
June 11Jun 11 svaka cast sudiji, pokazao muda(u), samo ostro, jos engleski da ga nauce Edited June 11Jun 11 by JohnnyD
Create an account or sign in to comment