May 27May 27 18 hours ago, Ratamahatta said:Pa onaj arapin sto je davo gol 100 metara Podseti me Plajvi na vrhunski gol Saudijca protiv valjda Norvežana, imao si osećaj kao da pikaju fudbal ispred zgrade.Nigerijci su isto imali strašan tim i igrali zanimljive utakmice.Neko je spomenuo Francuze, njih su izbacili Bugari golom u poslednjem minutu u kvalifikacijama.
May 27May 27 Just now, reg said:Podseti me Plajvi na vrhunski gol Saudijca protiv valjda Norvežana, imao si osećaj kao da pikaju fudbal ispred zgrade.Nigerijci su isto imali strašan tim i igrali zanimljive utakmice.Neko je spomenuo Francuze, njih su izbacili Bugari golom u poslednjem minutu u kvalifikacijama.Belgiji..Saed Al Owairan..mislim da se tako zvao...mamojeb
May 27May 27 Samo njega i Al-Jabera sam zapamtio po imenima ikadaUvek su tu, ali samo ta 2 igraca znamOni, Belgija i Nizozemska svi karali Marokoa i svi otisli daljeBugari na WC 94 >>>>>>>>>>> Francuzi na WC 94 any day Edited May 27May 27 by Ratamahatta
May 27May 27 11 minutes ago, Ratamahatta said:Bugari na WC 94 >>>>>>>>>>> Francuzi na WC 94 any dayNije sporno samo I ti Francuzi koje je Kostandinov poslao tj ostavio kuci imali su bruka sastav, jedan od najboljih koji nisu isli u zavrsnicu. Ako nista imali su bolji napad (Papen-Kantona) nego svecki prvaci (Givars-Dugari)
May 27May 27 I Desai je majstor 2 linije terena, pa je ipak veci car Zoran Zivkovic na pustom ostrvu, ovaj... Trifon IvanovLepo je reko komentator - Gospod je Balgarin! Tako je moralo biti
May 27May 27 '94 je i Larson imao kosu, mnogo neprirodnih stvari na tom prvenstvuda dodam jos pet golova Salenka, pa Roze Mila daje gol, iako je vec u Italiji 90te bio premator za fudbalNigerija mnogo gotivna, posle su 1996 uzeli zlato na OIHolandija jaka ko crna zemlja, a igrali bez Van Bastena i Gulita, ispali od Brazila u 1/4f na spavanje u odbrani, ludilo Brankoa i činjenicu da su za golmana poveli domara iz JKP Vodovod.zanimljivo i da su 4 godine kasnije, sa skroz nekim novim timom, opet ispali od Brazila, ovaj put u 1/2f. verovatno reprezentacija sa najviše briljantnih generacija i sa najmanje trofeja, samo jedan Euro.nagradno pitanje - kako je Bergkamp doputovao na prvenstvo Franko Barezi sjebao meniskus na drugoj utakmici grupe, otputovao nazad u Italiju na operaciju (!!) i vratio se da igra finale, spakovao Romaria u džep, doduše i promašio najbolju šansu (verovatno i jedinu) na utakmici, a posle i penal u seriji.Šveđani apsolutna enigma, dal na krilima domaćinskog Eura, odigrali junački prvenstvo, namučili i Brazil u grupi i u polufinalu, na kraju krilatica u utakmici za treće mesto...i posle rapidno nestali sa fudbalske mape. S druge strane, prvak Evrope ne igra SP, prvi ili drugi put u istoriji.o Rumunima ste sve reklimoje prvo prvenstvo, gledao sam sve utakmice koje su išle na RTB, kapiram većinu u nekim reprizama, skupljao album sa sličicama. verovatno je bilo grdno, ali ga se ne sećam takvog, a i nije kao da sam razumeo puno fudbal u tom uzrastu.
May 27May 27 1 minute ago, goofs said:nagradno pitanje - kako je Bergkamp doputovao na prvenstvo jel se on plašio letenja? onda brodom, kao Montevideo
May 27May 27 da, i to panično, navodno je zbog toga prešao iz Intera u Arsenal - manje se putuje po Britaniji, a Evropu maltene nije ni igrao u gostima, ako ne može kolima da dotera.
May 27May 27 12 hours ago, Svarog said:Inače, Bolivija na to prvenstvo dolazi kao nekakav dark horse. Tih tekstova se sećam. Lagano prošli kvalifikacije, čak poslali Argentinu u baraž protiv Australije. Sem Ečeverija bio tu i neki Ervin Sančez, iz Benfike valjda.Ja se naložio tu prvu utakmicu jer sam tu reprezentaciju Nemačke, iako to više nije bila uopšte ista država, mrzeo zbog toga kako su nas satrli na prvenstvu 1990. I kao dobiće i Bolivijci... Opšti šok što je Ečeveri na klupi... Nemci solidno lagano dobijaju 1-0. Ečeveri taj ekspresni crveni karton.Tek posle sam skapirao da jesu Bolivijci imali dobru generaciju, ali da je pomoglo to što su igrali u La Pazu, na 3600m iznad nadmorske visine. Ti uslovi sa solidnom ekipom su bili recept.Vidi mučene Brazilce nekih 20 godina kasnije u La Pazu:Јесте Немачка била иста држава пошто су се свежа васпостављене савезне државе ДР Немачке "учланиле" у СР Немачку, која је наставила да постоји, само увећана.
May 27May 27 Je l' bese protiv Njemacke bolivijski golman ispo nesto glupav s izletanjem ili je to bilo protiv Spanjolske?
May 27May 27 4 hours ago, levi said:jel se on plašio letenja? onda brodom, kao MontevideoDa, zvali ga the non-flying Dutchman (prejaka fora)Ne mogu da se setim je li u Fra '98 došao direktno kroz tunel ispod La Manša ili brodom u Holandiju pa odatle kopnom.
May 27May 27 Gledao sam jednom neki dokumentarac o utakmici Italija - Irska 1994. u Americi gde su lokalni Italijani masovno preprodavali karte Ircima, pa je maltene bilo 50000 Iraca na stadionu a Italija bez podrske.
Create an account or sign in to comment