September 19, 201510 yr E pa to vec ne znam, probaj nesto online odmah. Za Levante ima punktova po gradu (Rambla, park Citadela...) gde nude karte, za 39 evara neke najjeftinije. Proveri ti jos jednom taj raspored tekmi, ako Barsa sad ceka Levante, sledece nedelje kad ti budes u Valensiji trebalo bi da gostuje, pa opet sledeceg vikenda da bude domacin. Trip je Nou Kamp ne verujem da je olimpijski slican, nisam bio. Sent using Tapatalk
September 21, 201510 yr Samo da javim, na jednom od tih punktova, kioska, video sam najavu za prodaju karata za Las Palmas i Leverkuzen. Ne znam cene je je vec bilo 23h i bilo je zatvoreno. Tako da ako se resis da odvojis 50-ak evara za kartu, cenim da ces bez problema naci.
February 9, 201610 yr bump. mene najviše zapravo zanima gde klopati za male pare, pošto vidim da će mi za muzeje i druga sranja trebati boga oca para. razmišljam i o piknicima u parku ili na obali, ćebence i klopa iz marketa. našao neki opskurni ali visoko ocenjeni smeštaj za 55 ojra, kapiram da ne može niže od toga.
February 9, 201610 yr Ne budi lud -_- Ma nisam divljacki principijelan, nego se nikada nisam potrudio da izvadim clansku kartu bilo kog udruzenja. Prvi razlog je sto ih ne volim. Jedno bas bas mrzim a drugo mi je smesno, i nekako nisam mogao da se nateram da apliciram samo zato da bih dobio raznorazne privatne popuste, to me podseca na ono odvratno novinarsko izjedanje cevapa. Samo onaj ko je u tom poslu moze da pojmi silinu novinarske oblapornosti na besplatno.
February 9, 201610 yr Jbg, ja sam platio samo ulaz sa popustom u Casa Batllo. ( i naravno Camp Nou u fullu ) Sve ostalo za dz, ukljucujuci i prevoz i hop on/hop off. preko 250e bih platio inace. Znam, los sam covek ... a nije ni bash-bash ono 100% originalna kartica Edited February 9, 201610 yr by Kayser
February 9, 201610 yr intenzivno se stidim vec godinama, shta cu ... Ko se sve danas u ovoj zemlji naziva novinarem, jbg I uvek se trudim da posaljem lepu sliku o 'nashoj' profesiji u svet :)
February 9, 201610 yr ajmo ljudi, Barselona je tema...jeftini tapasi i cerveza... Ok, good luck !! Odoh da kontaktiram Turisticku Organizaciju Lombardije, spremam neki 'chlanak' o tim krajevima, pa da vidim kako oni mogu da doprinesu :)
February 9, 201610 yr bump. mene najviše zapravo zanima gde klopati za male pare, pošto vidim da će mi za muzeje i druga sranja trebati boga oca para. razmišljam i o piknicima u parku ili na obali, ćebence i klopa iz marketa. našao neki opskurni ali visoko ocenjeni smeštaj za 55 ojra, kapiram da ne može niže od toga. Za male pare, kao i vecini ostatka Evrope - bliskoistocni i azijski fastfood. Tapasi su odlicna stvar, ali dobri tapas barovi i nisu bas bagatela (nisu doduse ni ekstravagntno skupi). Toceno pivo, pogotovo ono najmanje (caña) takodje ne bi trebalo da je preskupo. U kom je kraju smestaj?
Create an account or sign in to comment