Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Epstein files

Featured Replies

Just now, Venom said:

Pa realno, nažalost deluje da je jedini odgovor, da se radi o nekoj gadosti koju nije tako lako kupiti...

Ma sve se može kupiti, alio je ovako lakše, a mogu se i poslovi sklapati, osećati se u društvu ravnih sebi super, pa misliti da to što se jebu deca nije tako strašno...

Za imanje maloletnica, svakako ti treba dobar makro, ovaj je bio vrhunnski, pod zaštitom Mosada i USA administracije, a tamo gde siluju predsednici, ne može se ništa loše desiti, zar ne? fantom

Edited by radisa

  • Replies 639
  • Views 48.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Činjenice: 6. jula 2019. uhapšen je Jeffrey Epstein po federalnoj optužnici za seksualnu trgovinu maloletnicima na Floridi i u Njujorku. 10. avgusta 2019. godine Epstin se navodno ubio (obesio) u zat

  • vememah
    vememah

    https://x.com/PaperWhispers/status/2018005103425278283

  • Melanija malo troluje 🫠

Posted Images

9 minutes ago, Venom said:

Ostaje pitanje zašto? Npr. Bill Gates, u to vreme verovatno i dalje najbogatiji čovek na svetu, ili makar top 5... Ne može da nađe kurve? Weird.

Ovo što kaže radisa, nekakav soušlajzing ultra bogatih ljudi gde su svi. Plus, ne treba izgubiti iz vida da Epstin nije bio običan bogataš, nego bogataš koji ima privatni džet i rentira ga po potrebi. I privatno jebeno ostrvo.

6 minutes ago, radisa said:

Zato što biti tamo nije bilo samo pitanje seksa, nego, izgleda, pitanje prestiža...

Epstajn je imao i agendu da dokumentuje stvari i to koristi kasnije. Jebes mailove i slicne vrste tragova, on je imao ozbiljnu arhivu u svom stanu koliko se secam.

Sto se Gejtsa i ostalih strebera tice, mislim da u USA svakako postoje elitni lanci prostitucije koji podrazumevaju diskreciju i ne verujem da tu nije mogao da pronadje na meniju nesto sto bi mu se svidelo, naprotiv. Pre mi je verovatno da je Epstajn pecao mocne ljude vrlo ciljano a oni su gutali udice.

Edited by Caligula

5 hours ago, Caligula said:

Da ne nastavljam dalje

Ajde nemoj prty please, ljubibratTM

26 minutes ago, radisa said:

Zato što biti tamo nije bilo samo pitanje seksa, nego, izgleda, pitanje prestiža...

Što dodaje još jednu bolesniju crtu (ako je ikako moguće) na sve to...

Nešto kao Super Adventure Club iz Southparka, smao nisu putovali po svetu, nego su imali svoje ostrvo...

You pay for the experience....

  • Popular Post
23 minutes ago, bios said:

Ovo što kaže radisa, nekakav soušlajzing ultra bogatih ljudi gde su svi. Plus, ne treba izgubiti iz vida da Epstin nije bio običan bogataš, nego bogataš koji ima privatni džet i rentira ga po potrebi. I privatno jebeno ostrvo.

Privatnih aviona i ostrva ima onoliko, misliš da bi bilo ko od ljudi sa tog spiska imao problem da samostalno završi čarter let ili odmor u ekskluzivnom rezortu?

Epstinova ljigava spremnost da udovolji - oš te odbacim do kuće, tu mi je avion iza ćoška? - samo ide u prilog tezi da je bio više nego podvodač, da je kroz networking gradio pristup bitnim ljudima koji bi jednog dana mogao dobro da dođe ovoj ili onoj obaveštajnoj službi.

48 minutes ago, radisa said:

Zato što biti tamo nije bilo samo pitanje seksa, nego, izgleda, pitanje prestiža...

Što dodaje još jednu bolesniju crtu (ako je ikako moguće) na sve to...

Nešto kao Super Adventure Club iz Southparka, smao nisu putovali po svetu, nego su imali svoje ostrvo...

Nije ni pitanje prestiža, nego pitanje moći. Najsirovije, nenerafinisanije moći. Da bukvalno imaš farme ljudi koje uzgajaš da bi zadovoljio svoje najniže nagone i porive, da se sa tim ljudima igraš kao sa lutkama ili avatarima u igrama, da im radiš šta god ti bolesno ili perverzno padne na pamet, da ih ukloniš kada ti dosade i da znaš da ti niko ništa zbog toga ne može. To je definicija moći, i vrlo je slična moći koju imaju vladari da mogu da milione šalju u neki rat ili smrt radi sopstvenih hirova. Ultimativna droga velikog broja ljudi - potpuna dominacija nad drugim ljudskim bićima. Seks je tu bio, pa skoro, kao neki alat za demonstraciju te moći - mogao je npr. Gejts za par hiljada dolara da nađe kurvu svetske klase, ali ni tada to nije ta dominacija, jer je on onda samo jebe, a ne kontroliše njenu sudbinu.

Edited by Ayatollah

U Republici Irskoj su nasli da je Epstajn dolazio na Aerodrom Senon, privatnim avionom, ali da ti letovi uopste nisu zvanicno registrovani. I sada se trazi od Garde da istrazi i dostavi podatke javnosti zasto je Epstajn tajno sletao na Aerodrom Senon.

2 hours ago, Krampa said:

u norveskoj takodje fajlovi poceli otkrivati svasta:

NRK
No image preview

Kronprinsesse Mette-Marit ga Jeffrey Epstein tips til «ko...

Jeffrey Epstein fortalte kronprinsesse Mette-Marit om treff med unge norske kvinner. I flere år hadde de omfattende kontakt.

a bivsi premijer ortacio izgleda dobro sa cudovistem.

Ta norveška kraljevska dinastija je totalno ludilo ,nepravedno zapostavljena u odnosu na Vindzore

Ostavimo nežnim dušicama matore perverznjake, ovde je za praćenje uloga Mosada.

Najdalekosežnije posledice njihovih ucena stižu toliko daleko da već tresu planetu.

36 minutes ago, Fakundo Sava said:

Ta norveška kraljevska dinastija je totalno ludilo ,nepravedno zapostavljena u odnosu na Vindzore

Ou jes, trenutno je sin kraljice (iz prvog braka, pre nego sto se udala za jelte crown princea) na suđenju za silovanja

Jezivo

Јел норвешка серија она где се испостави да у некој припиздини живе стари нордијски богови који убијају и муче људе, као су неки локални богаташи, а у ствари су Один и екипа?

Мени се чини да ми и не схватамо колико је танак покривач морала и људскости и колико на неки начин је нама као врсти урпђено да будемо сурови и да доминирамо. Мени се чини да смо због тога и постали доминантна врста - превасходнои због суровости и тежње ка доминацији а самосвест је тек нуиспроизвод еволуције заједно са моралом и филантропијом.

1 minute ago, Hamlet Strašni said:

Јел норвешка серија она где се испостави да у некој припиздини живе стари нордијски богови који убијају и муче људе, као су неки локални богаташи, а у ствари су Один и екипа?

Мени се чини да ми и не схватамо колико је танак покривач морала и људскости и колико на неки начин је нама као врсти урпђено да будемо сурови и да доминирамо. Мени се чини да смо због тога и постали доминантна врста - превасходнои због суровости и тежње ка доминацији а самосвест је тек нуиспроизвод еволуције заједно са моралом и филантропијом.

Mozda mislis na seriju Americki bogovi? Nil Gejmen pisao knjigu.

2 hours ago, Ayatollah said:

Seks je tu bio, pa skoro, kao neki alat za demonstraciju te moći - mogao je npr. Gejts za par hiljada dolara da nađe kurvu svetske klase, ali ni tada to nije ta dominacija, jer je on onda samo jebe, a ne kontroliše njenu sudbinu.

Osim toga, EPP je bio da te djevojke nisu upravo to, profesionalke, nego najsvježije, maloljetno i neoskvrnuto zbunjeno cvijeće upravo ubrano s ulice, jedva malo istrenirano kod Ghislaine i ostalih službenica harema.

To nije počelo s Epsteinom, naravno, postojao je Casablancas i mnoštvo Casablancasa prije toga. Epstein je sve to uvezao s Wall Streetom i top ešalonima američke a i svjetske elite '90ih i '00ih.

Edited by Roger Sanchez

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.