Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Epstein files

Featured Replies

20 minutes ago, Weenie Pooh said:

Nakrao od klijenata milijardera, pravio se da je genijalni investitor i problem-solver a u stvari trpao njihove pare sebi u dupe dok ga ne bi otkrili.

Nije ni prvi ni poslednji, znači nije pravo pitanje odakle mu, nego kako je moguće da bi neometano nastavio dalje kad god bi ga provalili (što se desilo nekoliko puta). Moćnu zaštitu jednostavno mora da je imao, a od koga i zašto, to možemo samo da spekulišemo.

Ovo što Adam sugeriše, da su ga štitili pedofili klijenti, meni nije nimalo ubedljivo. Zašto bi se moćni & uticajni zalagali za neuspešnog prevaranta i podvodača, zar ne bi samo našli nekog diskretnijeg da im obavlja isti posao?

Hm, meni je cifra od $600 milkinevjerovatna za podvodaca, mozda i ne odgovara istini? Maloprije slusam neki podcast, kazu da je vjerovatnije da je imao blize 70 miliona, sto u parama, sto u assets.

Ovog psihologa pamtim sa daytime tv programa od prije vise od 20 godina, za ovog drugog sam juce cuo.

  • Replies 639
  • Views 48.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Činjenice: 6. jula 2019. uhapšen je Jeffrey Epstein po federalnoj optužnici za seksualnu trgovinu maloletnicima na Floridi i u Njujorku. 10. avgusta 2019. godine Epstin se navodno ubio (obesio) u zat

  • vememah
    vememah

    https://x.com/PaperWhispers/status/2018005103425278283

  • Melanija malo troluje 🫠

Posted Images

2 minutes ago, Seabass said:

Hm, meni je cifra od $600 milkinevjerovatna za podvodaca, mozda i ne odgovara istini? Maloprije slusam neki podcast, kazu da je vjerovatnije da je imao blize 70 miliona, sto u parama, sto u assets.

Bilo 70 ili 670, mnogo je - elita sigurno ne plaća ulaznice na pedo parties, njih se časti.

Dakle, pare se zarade na finansijskim malverzacijama i ispaljivanju bogatih klijenata, a posledice takvih krađa se izbegnu tako što imaš leđa.

Pedofiliska mreža kontakata ti daje ta leđa, adam kaže direktno ali ja sam prilično siguran da je indirektno (Službama odgovara da nastaviš da radiš to što radiš i snimaš sve što snimaš.)

u ovom slučaju upadljivo fali rad svih onih silnih istraživačkih redakcija koje bi prošle kroz puštene mejlove, odvojili bitno od nebitnog, sortirali mrežu kontakata, finansijskih transakcija i svega što bi bilo bitno. ovako smo prepušteni teoretičarima zavere i sopstvenom biasu.

Bogatstvo njegovo odgovara bogatstvu koje je imao Robert Maksvel pre nego što je "pao" sa broda

46 minutes ago, Weenie Pooh said:

Nakrao od klijenata milijardera, pravio se da je genijalni investitor i problem-solver a u stvari trpao njihove pare sebi u dupe dok ga ne bi otkrili.

Nije ni prvi ni poslednji, znači nije pravo pitanje odakle mu, nego kako je moguće da bi neometano nastavio dalje kad god bi ga provalili (što se desilo nekoliko puta). Moćnu zaštitu jednostavno mora da je imao, a od koga i zašto, to možemo samo da spekulišemo.

Ovo što Adam sugeriše, da su ga štitili pedofili klijenti, meni nije nimalo ubedljivo. Zašto bi se moćni & uticajni zalagali za neuspešnog prevaranta i podvodača, zar ne bi samo našli nekog diskretnijeg da im obavlja isti posao?

sta znam, mozda zato sto je kad je u pitanju podvodjenje bio uspesan. postao je neuspesan kad su ga uhvatili.

kako je on to bio neuspesan kad je uspeo da privuce toliko ljudi i drzi uz sebe decenijama. pa nije bas da je probao pa mu propao posao. da je bio neuspesan svega ovog ne bi ni bilo.

3 minutes ago, adam said:

sta znam, mozda zato sto je kad je u pitanju podvodjenje bio uspesan. postao je neuspesan kad su ga uhvatili.

kako je on to bio neuspesan kad je uspeo da privuce toliko ljudi i drzi uz sebe decenijama. pa nije bas da je probao pa mu propao posao. da je bio neuspesan svega ovog ne bi ni bilo.

Neuspešan je bio ekstremno ne u podvođenju nego u finansijama. Imaš gore onaj NYT članak koji opisuje koliko je prebogatih klijenata zajebao ulažući u sopstveni džep, a nijednom ga nisu izveli na sud zbog pronevere. Neke od njih čak i intervjuisali, ljudi samo škrguću zubima ali ništa konkretno ne kažu na temu finansijskog savetnika koji ih je nekažnjeno preveslao.

14 minutes ago, svashtabezneshto said:

u ovom slučaju upadljivo fali rad svih onih silnih istraživačkih redakcija koje bi prošle kroz puštene mejlove, odvojili bitno od nebitnog, sortirali mrežu kontakata, finansijskih transakcija i svega što bi bilo bitno. ovako smo prepušteni teoretičarima zavere i sopstvenom biasu.

Štaznam, pretpostavljam da se ti poslovi ne završavaju preko mejla.

Ono što neporecivo imamo je FBI zapisnik u kom se citira Acosta, koji tvrdi da mu je Dersh rekao da Epstein "belongs to intelligence" pa zato nema smisla da ga krivično goni.

Kome to nije dosta da izvuče zaključak (ili ko misli da se Alan jebeni Dershowitz možda poziva na FSB), tom se ništa ne može dokazati.

17 minutes ago, Weenie Pooh said:

Štaznam, pretpostavljam da se ti poslovi ne završavaju preko mejla.

Ono što neporecivo imamo je FBI zapisnik u kom se citira Acosta, koji tvrdi da mu je Dersh rekao da Epstein "belongs to intelligence" pa zato nema smisla da ga krivično goni.

Kome to nije dosta da izvuče zaključak (ili ko misli da se Alan jebeni Dershowitz možda poziva na FSB), tom se ništa ne može dokazati.

Ne ruši ljudima kuće od čokolade i prozore od marmelade. To je samo par trulih jabuka koje su pokrivale svoje guzice, nikako institucije. covid19

Ovo šta ovdje neki pišu piše pas s maslom ne bi pojeo niti francuska sobarica povjerovala.

19 minutes ago, Weenie Pooh said:

Neuspešan je bio ekstremno ne u podvođenju nego u finansijama. Imaš gore onaj NYT članak koji opisuje koliko je prebogatih klijenata zajebao ulažući u sopstveni džep, a nijednom ga nisu izveli na sud zbog pronevere. Neke od njih čak i intervjuisali, ljudi samo škrguću zubima ali ništa konkretno ne kažu na temu finansijskog savetnika koji ih je nekažnjeno preveslao.

pa ja vec rekoh da je on bio podvodac kao sto su neki drugi dileri droga i oruzja. a sta mu je bio kaver, to je drugi par rukava. sto bi uopste u tome bio uspesan.

A sto je Sleepy Joe sjedio na 6 miliona dokumenata koji su mogli ugasiti Tramparu jednom za svagda?

36 minutes ago, Weenie Pooh said:

Štaznam, pretpostavljam da se ti poslovi ne završavaju preko mejla.

Ono što neporecivo imamo je FBI zapisnik u kom se citira Acosta, koji tvrdi da mu je Dersh rekao da Epstein "belongs to intelligence" pa zato nema smisla da ga krivično goni.

Kome to nije dosta da izvuče zaključak (ili ko misli da se Alan jebeni Dershowitz možda poziva na FSB), tom se ništa ne može dokazati.

pretpostavljam i ja da se ne završavaju preko mejla, i nisam mislila samo na mejl prepiske, već na sve što je izašlo. i kako to da nijednu od agencija specijalizovanih za kopanje po papirima ne zanima ovaj slučaj

15 minutes ago, Seabass said:

A sto je Sleepy Joe sjedio na 6 miliona dokumenata koji su mogli ugasiti Tramparu jednom za svagda?

Problem: Tih „6 miliona dokumenata“ (koji uključuju terabajte digitalnih snimaka iz vila) ne sadrže samo Trumpa. Oni sadrže Billa Clintona, Baraka, Mandelsona, gomilu senatora, sudija, pa čak i operativce samih službi (CIA/FBI). Da je Bidenova administracija pustila sve, ona ne bi uništila samo Trumpa, ona bi spalila kompletan establišment Demokratske stranke i međunarodne saveznike (uključujući krunu u Londonu). To je razlog zašto će ti dokumenti da se „procesuiraju“ decenijama.

ko bi se tome nadao? /s

2 minutes ago, Lord Protector said:

Problem: Tih „6 miliona dokumenata“ (koji uključuju terabajte digitalnih snimaka iz vila) ne sadrže samo Trumpa. Oni sadrže Billa Clintona, Baraka, Mandelsona, gomilu senatora, sudija, pa čak i operativce samih službi (CIA/FBI). Da je Bidenova administracija pustila sve, ona ne bi uništila samo Trumpa, ona bi spalila kompletan establišment Demokratske stranke i međunarodne saveznike (uključujući krunu u Londonu). To je razlog zašto će ti dokumenti da se „procesuiraju“ decenijama.

Skoro pa svi ista govna, jel de?

Hindsight je 20/20 ali da je imao tamo nekog pouzdanijeg od Garlanda, moglo se samo Tramparu ogoliti, a to sto bi on skicao i vristao da nije jedini, pa sad, to je i ocekivano. Mator je bio Sleepy Joe za spletkarenja.

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.