November 15, 2025Nov 15 Mislim da bi ovaj topik bio koristan jer sve češće vidim ljude iz svoje generacije koji ne razumeju twitch ili tik-tok sleng, kamoli ove neke hijeroglifne mimove, pa možemo ovde da skupljamo izraze i onda ih dešifrujemo poput drevnih arheologa rodjenih kasnih 70ih ili ranih 80ih godina.Za početak moj omiljeni klip na temu zumerskog lingoa:I nešto na šta sam naišao ovih dana, a pokriva generaciju alfa. To što ovaj tip ima smirenu energiju dok objašnjava je samo bonus.
November 15, 2025Nov 15 Balerina kapućina je poseban krug pakla. Istok ima klip u kome objašnjava Italian brain rot Edited November 15, 2025Nov 15 by Amos
November 15, 2025Nov 15 17 minutes ago, Amos said:Balerina kapućina je poseban krug pakla. Istok ima klip u kome objašnjava Italian brain rot Naišao sam na ovo u nekom YT short gde kao ispituju mladež po Knez Mihajlovoj, pokažu im sliku a oni da kažu kako se lik zove. Slušam i ništa ne razumem, kakve su ovo reči, kakav AI slop od slika, zašto sve zvuči vaguely talijanski...Posle istražio, i dalje mi neshvatljivo glupo ali ženi je mnogo smešno, svako malo se seti, balerina kapućina ahahaha
November 15, 2025Nov 15 Najludje je kad naidješ na lika kome je klinac to doneo u kuću ali je onda njega obuzelo pa ti peva dok igrate preferans.
November 15, 2025Nov 15 Previše se drami oko toga, svaka generacija je imala svoje verzije besmislenih pesama i fazona.
November 15, 2025Nov 15 Just now, *edited by mod said:Previše se drami oko toga, svaka generacija je imala svoje verzije besmislenih pesama i fazona.Da, nije topik radi generacijske panike već radi dešifrovanja 🧐 Edited November 15, 2025Nov 15 by Amos
November 15, 2025Nov 15 2 minutes ago, Amos said:Da, nije topik radi generacijske panike već radi dešifrovanja 🧐Ne mislim na topicu nego generalno u javnosti ima dosta toga "Upropastiše nam decu!" narativa.
November 15, 2025Nov 15 @Amos apropo onog klipa na Desanki, gde nisam razumela, odmah da ti kažem da sam s alfa govorom mnogo više na "ti" Ali ne poklapa se to baš tako striktno. Na primer, oboje moje dece (Z i Alfa) laprdaju. 6,7, pa čak i moji učenici.O btrjn rotu sam nadugačko pisala, vidi se da ne čitaš Vocap Što je najgrđe, u kući sam jedino ja fan brejnrota. Omiljen mi je Trulimero Trulićina
November 15, 2025Nov 15 2 hours ago, Amos said:Da, nije topik radi generacijske panike već radi dešifrovanja 🧐Još je bolje kad se ne dešifruje, i ne ne razume. Just go with the flow...Meni je najsmešnije kad mi matoraći počnemo da koristimo te njihove besmislice, i onda posmatram njihove krindžovite reakcije i nepatvorenu zabezeknutost Vrhunski trol
November 15, 2025Nov 15 4 minutes ago, Svemir Zeka said: Što je najgrđe, u kući sam jedino ja fan brejnrota. Omiljen mi je Trulimero Trulićina Trlababalanino Dajjojprođedanino
November 15, 2025Nov 15 aj sto slusamo, nego i merch imamo.pojavili su se neki novi, meni nepoznati BR
November 15, 2025Nov 15 Mislim da ovaj brejnrot dobro leži na trolbrejn. Lirili larila Tung tung tung sahur.
November 15, 2025Nov 15 Just now, Mr.Mxyzptlk said:aj sto slusamo, nego i merch imamo.pojavili su se neki novi, meni nepoznati BRJa imam i igricu. Ima ih već 20 delova
Create an account or sign in to comment