Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

FK Partizan 2025/26

Featured Replies

Не разумем само како се никада није потезала ова прича око мониторинга свака јебена два месеца док је Вазура крмак ведрио и облачио, тад се такође дуговало и богу и народу..

Да л' су толико неспособни да не могу да избунаре однекуд 2-3 милиона евра, смешне паре за данашње фудбалске прилике. Нека позајмица шта год, то су паре које добијеш продајом осредњег фудбалера, добијеш толико од уефе све и да испаднеш рано у квалификацијама, сумануто ми је да је уопште питање да ли ће проћи мониторинг..

  • Replies 3.1k
  • Views 136.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Laka lova. Nadam se da je jos neko ispratio. Bedna kvota doduse

  • specijalna majica za danas

  • Bio sam na ivici da ne odem sinoc zbog sramnog odnosa vrhuske kluba prema papi fireru ali sam ipak otisao i nisam se pokajao. U sustini sve ste rekli ekstra zanimljiva utakmica, jedan rolerkoster emo

Posted Images

Pa to je 3 miliona svakih 3-4 meseca (na koliko su vec ti monitorinzi). Do sada su vec oko 10 milki morali da pozajme. A kako nikog nisu prodali, onda nema nikakvog znacajnog priliva para. A opet sve i da prodaju nekog, to bi jedva pokrilo 1 monitoring. Onda znaci treba da prodaju 3-4 igraca u godinu dana samo da bi pokrili monitoringe..

па да то иде квартално, на свака три месеца уефа мафиози погледају колико клуб дугује, по доспелим пресудама бившим играчима, тренерима и менађерима

  • са друге стране спортски део управе је, осим терања играча бивше управе, неспособан да прода неког од дрвне грађе коју су они довели

  • може се поставити питање шта ради Милка wub већ 17 месеци од како је у управи, какве су њене везе када није нашла ни једног крштеног спонзора, осим што улепшава свечану ложу и прима дебелу плату чему она служи...

2 hours ago, MiddleClass said:

@Ted

Slazes li se sa Lazovicem? Opstrukcija = ljudi potrazuju pare koje su zaradili fantom

Mislim da Lazovic gadja Mijatovica tom izjavom, sustina je da ili veruje ili ima informacije da je "neko" kontaktirao igrace i klubove koji su ranije pristajali na odlaganja i reprograme da to ovoga puta ne urade.

da, sve liči na tinjajući sukob unutar uprave, koji poveremeno izbija u javnost. sa Rasimom u sredini, koji kao nešto balansira

naravno, kad smo došli u situaciju da je važnije koja strana će da pobedi na skupštini nego šta se dešava na terenu, znači da je mnogo loše. što nije ništa novo, pošto je i ranije bilo mnogo loše ili još gore

Mijatović je išao i kamčio novac okolo i otvoreno pričao o tome, verovatno je sad popizdeo što ga preglasavaju i rekao da neće više to da radi. a moguće i da je kontaktirao određene ljude da krenu sa naplatom

sve skupa ništa dobro ne obećava. no, navijači Partizana su većinom oguglali na tu perspektivu loše beskonačnosti

da ne pričam što i Vučiću to paše. realno, njega zabole za Partizan, ali tu je potencijal da se pokaže kao spasilac i da to marketinški kapitalizuje. za novac mu se jebe takođe, nije njegov. zabluda je da je je većina navijača Partizana protiv Vučića. u pitanju je većina onih koji dolaze na tekme. što je verovatno ispod 1% o ukupnog broja navijača. tako da on i tu može da navuče podršku, kao spasilac, i u toj društvenoj grupi. koja nije zanemarljiva

kažem da mu paše, jer ga suštinski zabole za sam klub, ali vidi potencijal da nešto ućari. da je Zvezda u pitanju naprosto bi se više nervirao i mešao, pošto ga to lično interesuje

Edited by Ted

Vratite nam Vazuru!

1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

Pa to je 3 miliona svakih 3-4 meseca (na koliko su vec ti monitorinzi). Do sada su vec oko 10 milki morali da pozajme. A kako nikog nisu prodali, onda nema nikakvog znacajnog priliva para. A opet sve i da prodaju nekog, to bi jedva pokrilo 1 monitoring. Onda znaci treba da prodaju 3-4 igraca u godinu dana samo da bi pokrili monitoringe..

Да али конкретно сад причам само о овом мониторингу, дакле опција је да због два милиона евра не играш Европу, што би било погубно на толико нивоа.

Но ако су заратили до те мере да буше клуб око ових ствари, онда их треба отерати говњивом мотком све скупа, прво Мијатовића а онда и остале.

Ја ипак и даље не могу да прихватим да Мијатовић хушка бивше играче, тренере, кога год да опструишу клуб. Капирам да је мега сујетан али нема шансе да се за то не би сазнало, и каква би онда реално била његова будућност у клубу којем је пуцао у колена због повређене сујете.

8 hours ago, johan nagel said:

Да али конкретно сад причам само о овом мониторингу, дакле опција је да због два милиона евра не играш Европу, што би било погубно на толико нивоа.

mi smo gro duga napravili sve igrajući u Evropi......ne pomaže ni Evropa ako će se ovako voditi klub

Или нас је играње у Европи одржало изнад воде све ове године, иначе би давно доспели у ову ситуацију.

Јасно је да имамо два главна извора прихода - тв права, улазнице, спонзори.. то му све дође нажалост некаква сића, једини озбиљан извор прихода је од Уефе и од продаје играча.

Играње у Европи поред директне финансијске добити доприноси и у овој другој категорији, играчи су у излогу и цена им расте сваким добрим наступом у неком од европских такмичења.

Ми од ЛШ '03 нисмо везали две сезоне без да играмо у групама, а сада нам се смеши четврта и то би за клуб било апсолутно погубно.

Не морамо да идемо даље од комшилука да видимо на шта је личио Хајдук и колико им је побегао Динамо када ови нису могли да уђу у групну фазу евротакмичења годинама, или у Бугарској колико се Лудогорец одвојио од софијских великана константним играњем у Европи док ови нису могли да примиришу истој..

За нас је кључно да се пласирамо барем у Конференс, јер свака нова сезона без Европе нас гура све дубље у канал из којег би лако могли да не изађемо годинама..

18 hours ago, johan nagel said:

Или нас је играње у Европи одржало изнад воде све ове године, иначе би давно доспели у ову ситуацију.

За нас је кључно да се пласирамо барем у Конференс, јер свака нова сезона без Европе нас гура све дубље у канал из којег би лако могли да не изађемо годинама..

više bi odgovarala istini tvrdnja da je Evropa privremeno i prividno maskirala ozbiljne probleme u vođenju kluba, nego da je doprinela da se održimo iznad vode. paradoksalno, možda bi bolje bilo da smo ranije dospeli u ovu situaciju. a razlog je prost, bili bi prinuđeni da je rešavamo dok još nije poprimila proporcije koje sada ima. privid može da bude sladak, to je opsena, imaš utisak da jesi ono što nisi. kad prođe, a mora da prođe, nađeš se tamo gde stvarno jesi. a to je upravo ovo gde smo mi sada.

znaš kako, kao što lek za alkoholičara nije da se dohvati smo još jedne gajbe piva ili flaše vinjaka i da još koji sat ili dan "poleti", tako ni nama jedan Konferens ili Evropa neće doneti nikakvo spasenje. jedno rešenje je da prestaneš da piješ, odnosno jedno rešenje jeste da prestaneš da vodiš klub kao seosku zadrugu, dobrovoljno pevačko društvo ili propalo socijalističko preduzeće i da se napokon organizuješ kao sportski klub i to u skladu sa vremenom u kome živiš i radiš, a ne u skladu sa nekim okolnostim koje su postojale pre 40 godina, a sada su davna prošlost. radne zajedice, kozačke skupštine, jagnjeće brigade u neprekidnom zasedanju po kafanama, sve to mora da ode u prošlost.

mi sad imamo klub koji ne ume ni pripreme da organizuje, igrači se vuku po terenu posle 45 minuta, rešenje za struku se nalazi u trećeligaškom klubu nakon što si oterao trenera koji je pokazao da zapravo zna svoj posao, jedina poslovna ideja jeste da država nešto uplati, uprava ratuje sama protiv sebe umesto da vodi klub, u prelaznom roku se odlazak najboljeg igrača kompenzuje dovođenjem nn stranca od stotinu ljeta, trener pušta igrače da se igraju samoupravljanja na pripremnoj utakmici. i ono kvaliteta što imamo, mi koristimo sa max 50%, jer drugačije očigledno ne umemo

kakva crna Evropa. propadajući konstatno i baveći se sobom i trivijalnostima propustili smo da uočimo da se promenilo i vreme. Evropa se više ne podrazumeva, smešni protivnici su retkost, ako ih uopšte ima. nema više tamo neki Kiprani, Azeri, Slovaci. konkurencija je veća, teže je dočepati se Evrope, ne može na o-ruk, sreću, staru slavu, suv kvalitet i slično. za početak bi bilo dobro da imamo upravu koja se bavi klubom a ne sobom, stručni štab koji nije to samo po imenu (videćemo šta će biti sa trećim Blagojevim početkom), ozbiljan biznis plan, skauting službu koja će da rovari neprestano i dosta upornosti i strpljenja dok se sistem na zakotrlja

iskreno da ti kažem ja nisam siguran da bi mi znali šta da radimo i sa 100 milona evra, kad bi ih neko dao ovima sutra. verovatno bi jedina ideja bila kako da se to, jednim delom, preseli u privatnu svojinu a drugim delom da se proćerda glupavim potezima za par godina i da se opet vratimo na čekanje da država nešto uplati

Edited by Ted

Кикс у Лучанима и падосмо на треће место. Очајна текма, посебно што смо сат времена имали играча више. На крају се уписао дебели Шваба да бар не изгубимо.

Што би се рекло пауза у правом моменту, биће озбиљно крљање за то друго место, што нам је рекло би се и нека реалност.

Edited by johan nagel
тупо

sve priče smo ispričali. krizu rezultata s kraja oktobra i početka novembra Mijat je tako stručno "rešio" da je uništio čitavu sezonu. sad ćemo da plaćamo ceh toga i amaterskih zimskih priprema do kraja ove sezone

ostaje neka nada da deo stručnog štaba koji je zadužen za kondiciju i fiziku može nešto da napravi tokom ove pauze. nama bi sad odgovoralo da je pauza mesec dana, da može da se sanira sve što su Mijatovi "majstori" pokvarili

Edited by Ted

Ми имамо аугодни Чукарички кући с новим тренером из Сурдулаје и Лалатов Пазар тамо.

Војводина има Имт и Ниш, и једни и други јуре плеј-оф, ал опет лакше текме него наше, плус бод вишка.

Сасвим је реално да завршимо трећи овај регуларни део након што смо "до јуче" били први, рекло би се слика и прилика Мијатовог рада претходних месеци.

i trece mesto je dobar rezultat za ovaj/ovakav tim. blagoje je izvukao maksimum iz istog krajem evro kvalifikacija i to nam je bio vrhunac sto se tice igre u ovoj sezoni.

ne postoji ta magija kojom ce jedanaestorka u cijem sastavu su istovremeno djurdjevic, ugresic, simic, sek i bogdan kostic da odigra bilo sta smisleno. ako se pridoda klasican karakter malog smrde koga mi godinama unazad gajimo na poziciji desetke, u trenutnoj izvedbi milana vukotica, a gde su nam ranije dzigericu cupali razni mesiji jankovici, ninkovici, babovici i slicni, realno gledano nikada i nismo imali sanse da uradimo ista ozbiljno. niti cemo imati skoro ako nastavimo s ovakvom politikom i posebno - "radom" u omladinskom pogonu. ako su gorepomenuti nesto najbolje iz iste (dodao bi tu i dimitrija jankovica) - kompletan staf omladinaca/teleoptika treba raspustiti u roku od odmah i ne dozvoliti im da vise ikada pridju klubu.

samo u jsl, iz kola u kolo gledamo protivnike koji imaju bar po jednog ili dvojicu igraca koji su talentovaniji i bolji igraci od svih iznad-pomenutih - po svakom fudbalskom elementu/kvalitetu - zato smo tu gde jesmo, zbog katastrofale skauting politike i jos goreg rada/selekcije u omladinskoj skoli.

ovi momci prosto nemaju osnovne fudbalske kvalitete: manjak atletike i brzine, krajnje upitna tehnika, uz ocigledan nedostatak inteligencije kod nekih. povrh toga, juce se videlo u nekoliko navrata da izgleda ne da nema hemije, nego pojedinci s ociglednom namerom ne daju loptu jedni drugima - b. kostic/vukotic npr.

zao mi je sto su nasi, a ne igraci nekog naseg neprijatelja.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.