2 hours ago2 hr 16 minutes ago, radnik said:Bilo je i ranije skupova, panike, bezanja... svasta nesto, ali slicno ovome nisam video.Ovo je ograniceno na par stotina metara i svega nekoliko hiljada ljudi, valjalo bi uraditi "rekonstrukciju", da ljudi naglo pocnu da trce, panice, ljube fasade, pa videti da li ce se ponoviti taj zvuk.Uostalom ima demonstracija po svetu, razbijaju se, ljudi beze, ali nigde (?) nije bilo tog 'zvuka'.Evo nisam pametan...Ovaj snimak po meni najbolje pokazuje
2 hours ago2 hr 7 hours ago, Filozof manijak said:i kako to da se panika nije raširila po bočnim ulicama, nego samo pravolinijski kroz Ulicu Kralja Milana? Panični talas u par sekundi, počeo i najednom stao.Fizika ovu Krošekovu konstukciju lagano opovrgava.Snimak koji si okačio je bukvalno iz "bočne" ulice, tj. Resavske. Žuta zgrada preko puta snimatelja je SKC i ljudi u Resavskoj bukvalno beže levo i desno na isti način kao ljudi u K.Milana:31 minutes ago, Filozof manijak said:Ovaj snimak po meni najbolje pokazuje Edited 1 hour ago1 hr by Vasilij Zajcev
45 minutes ago45 min 1 hour ago, Vasilij Zajcev said:Snimak koji si okačio je bukvalno iz "bočne" ulice, tj. Resavske. Žuta zgrada preko puta snimatelja je SKC i ljudi u Resavskoj bukvalno beže levo i desno na isti način kao ljudi u K.Milana:Da, sad vidim. Prvo se uskomešala masa duž Kralja Milana, a onda je i masa u Resavskoj pobegla sa kolovoza.Da li su oni i čuli zvuk kako ide na njih, ili se to panika prenela brzinom zvuka (pun intended) jebem li ga. Samo znam da ovaj huk što se čuje na samom početku snimka nema šanse da je od komešanja mase.Mi smo bili u Svetozara Markovića, i niko nije imao pojma da se nešto dešava, u smislu panike. Edited 43 minutes ago43 min by Filozof manijak
Create an account or sign in to comment