Jump to content
IGNORED

Fallout 2024


nautilus

Recommended Posts

Nemam pojma o igri, ali serija mi je super, mnogo zabavnija nego što sam očekivao. Zanimljiv je ovaj univerzum koji su kreirali i dobra je dinamika njegovog postepenog otkrivanja gledaocu.

Na momente je vajb kao da igraš igricu.

 

Iskreno, verovatno mi je više leglo od Last od Us.

  • +1 3
Link to comment
8 hours ago, Halvard said:

Na momente je vajb kao da igraš igricu.

 

 

Odgledao sam samo dve epizode ali utisak mi je isti, pogotovu na quote-ovani deo. Svesno su išli na to, a svet koji su kreirali mi je fascinantan, sa nenormalnim brojem detalja u svakoj sceni, a pošto posebno cenim estetiku što u seriji što u filmu, ovo mi je za čistu desetku. 

 

Ako dodam da se priča sasvim lepo odvija, i da se non stop pojavljuju zanimljivi likovi meni je ovo za sada jako dobro, no javiću se posle poslednje epizode. 

 

A Gogins je naravno šlag na tortu, obožavam tog čoveka. Biće Bojd Krauder dok je sveta i veka, ali volim da ga vidim bilo kad bilo gde. 

 

 

  • +1 1
Link to comment
Just now, ToniAdams said:

Ja odustao posle 10 min nakon one priče o venčanici, jezivi dijalozi i facijalne ekspresije

 

Mislim da su dijalozi namerno malo banalni kako bi napravili distinkciju između civilizovanog sveta dole i ovih gore. To se pogotovu vidi po njenim interakcijama kada ode na površinu. 

 

 

  • +1 3
Link to comment

da,taj volt je na pocetku tako naivan i ona...ali kasnije se otkrivaju slojevi..

 

jako mi se svidelo i volela bih da ima 20 epizoda,ovo mi je malo :( 

  • +1 2
Link to comment
7 hours ago, tacafaca said:

Evo ja gulim prvu epizodu vec dva dana. Nije ovo za mene. 

Zato što nisi Gul.

  • +1 1
Link to comment
On 16. 4. 2024. at 20:39, Arkadija said:

Nemam pojma o čemu pričate, kao da ste svi u nekoj sekti, ja samo da javim da sam odgledala i da je zanimljivo.

 

+1000

 

Završio sve, apsolutno ništa ne znam o igrama, ali mi bilo poprilično zabavno, fun ride. World-building je sjajan i zanimljiv, scenografija i pejzaži su takođe odlični, likovi, pa onako, neki manje, neki više zabavni, Volton Gogins maestralan, njega bih gledao i u Zadrugu da uđe. Imam utisak i da je cela sezona posvećena tom world-buildingu, zagovna se propisno tek u poslednjoj epizodi, pre toga ide baš sporo (kao igra, već je neko rekao) što nije baš my cup of tea, ali bitno je da nije bilo dosadno, a ovako temeljan pristup daje nadu da će i buduće sezone biti haos.

 

Nije mi jasno samo kako su neki likovi živi posle 200 godina? Ok, Kajl Meklahlan je bio u onoj kriogenskoj fugi, ali kako je commie crnkinja živa? Ghoul valjda živi dugo sam po sebi?

 

Bolja mi je Last of Us, za trnuku, jer ima manje praznog hoda, što ne znači da se stvari neće okrenuti posle drugih sezona. LoU je svakako ozbiljniji svet od ovoga i više udara na dramu, ovo je šareni fun ride.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Milošica said:

Glavna glumica ima harizmu.

 

Nije ljubav na prvi pogled, već nakon nekog vremena.

 

I ja sam se često gubio u njenim očima, doduše od minute one. 

 

Zadovoljan sam i glumom.

 

Meni je S01 sve u svemu odlična. 

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...