Jump to content
IGNORED

Fallout 2024


nautilus

Recommended Posts

58 minutes ago, goofs said:

Jel to neophodno?

 

Serija se baš ne drži hronologije iz igre, mada nije zgoreg. Jedna od kompleksnijih franšiza.

 

46 minutes ago, Miljenko said:

Pominje se Anchorage, odmah na pocetku prve epizode. Deluje obecavajuce. Dobro, meni sva Vault desavanja znaju biti dosadna, no ovde mirnodopski deo bar nije bio predug. Yao guai deluje upecatljivo, kao i na igrama, mada nista ne moze prevazici Deathclaw.

 

Ali je očajno urađen, kao i onaj glupavi Gulper. Na prvi tren sam čak pomislio da je Mirelurk. :D

I mene zanima kakvi će biti Deathclaws i Mutanti. Biće tu 4, 5 sezona sigurno ako hoće da uhvate sve upečatljive momente i likove.

 

 

e: I opet meni nova strana, jel moguće ovo?? :badgoalie:

Edited by Medusa_trip
Link to comment

I ja nisam bio siguran sta je u pitanju odmah. Deathclaw rekoh sigurno nije; Mirelurk je obicno uz neku vodurinu.

Od Yao guaia se bese prave dobre pljeske.:happy:

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Detalji pokupljeni iz igara, a primenjeni u seriji su fenomenalni, nešto najbolje u seriji. Sviđa mi se što su svašta ponešto uzeli iz FO3, FONV, FO4....  (dalje nisam igrao) i primenili

recimo:

 

pojava Prydwen iliti cepelin BoS sa vertibird-ima okolo identičan kao u FO 4  :hail:

od oružja Rock-It Launcher (iz FO3) što ispaljuje razno đubre, a naoružan tim bio jedan od onih bounty hanter-a kad su pokušali regrutovati Gogginsa

 

ako uvedu Deathclow samo da je ne kreiraju kao godzila patuljak, a baš bi me zanimalo kako bi dočarali Cazador

i naravno radoznao sam kako bi prikazali V.A.T.S. onaj kukavički metod u šorkama

  • Wub 1
Link to comment

Što se tiče Gulper-a, to je stvorenje koje je debitovalo u dodatku Far Harbor za FO4.

 

 

Edit: različita stvorenja istog imena u seriji i igri, zajedničko im samo što su "vodozemci"

Edited by J-♣
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Miljenko said:

I ja nisam bio siguran sta je u pitanju odmah. Deathclaw rekoh sigurno nije; Mirelurk je obicno uz neku vodurinu.

Od Yao guaia se bese prave dobre pljeske.:happy:

 

Ima i deathclaw omelette. U dvojci može da se gejnuje recept, a mislim i u NV. :happy:

Edited by Medusa_trip
Link to comment
1 hour ago, J-♣ said:

Detalji pokupljeni iz igara, a primenjeni u seriji su fenomenalni, nešto najbolje u seriji. Sviđa mi se što su svašta ponešto uzeli iz FO3, FONV, FO4

 

Iz prvog Fallouta radnja se vrti oko vodenog čipa. U seriji su to rešili slanjem u druge Vaultove. U igri, poslali su Dwellera da ga traži. Jedno od mesta na koje nabasava zove se Shady Sands. U seriji smo videli da piše na bilbordu da je mesto rastureno, što mi miriše na G.E.C.K u sledećoj sezoni. A to je već radnja iz Fallout 2.

 

Imam sitnih zamerki ali sviđa mi se, za sada.

Link to comment

@J-♣ Ima i u četvorki Junk Jet i prilično je jebitačan. Mada, ja sam to prodavao odmah. Em teško za inventar, em mi je đubre trebalo za složenije sprave. :D

Speaking of VATS, pomislio sam da će biti neki efekat usporavanja okoline kad se Raider puk'o onim Jetom, dok su vršljali po Vaultu. Ali nije bilo ništa, još ga je lift ubio. :covid19:

Edited by Medusa_trip
Link to comment

Nemam pojma o čemu pričate, kao da ste svi u nekoj sekti, ja samo da javim da sam odgledala i da je zanimljivo.

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
On 17. 4. 2024. at 12:52, Milošica said:

Mislite li da serija može ostaviti jak utisak i nama koji nismo igrali igre?

 

Ja nisam igrao igre i odlična mi je tako da ne brigaj :thumbup:

  • Hvala 2
Link to comment

sinoc na kvizu bilo pitanje vezano za ovu seriju. eh, da sam juce video ovu temu mozda bi odgovorio tacno. do sinoc nikad cuo za fallout

Link to comment

Stvarno u nekim trenucima deluje kao da se igra igrica neki quest. 

 

A ovako za one koji nisu igrali, fino se vidi uticaj od svega po malo npr Last of Us a i Westworld.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...