Jump to content
IGNORED

Ruskinje /i poneki Rus ali retko/ - u Beogradu i Srpijici


Eleniko

Recommended Posts

9 minutes ago, Tihajeza said:

Jes, još kad bi Ruskinje htele sa Srbljima. Da pričaju samo, a tek ostalo.

 

Tako pochinje svaki Romeo i Djulijeta.

Link to comment
13 minutes ago, Tihajeza said:

Jes, još kad bi Ruskinje htele sa Srbljima. Da pričaju samo, a tek ostalo.


Па још са Новосађанима :fantom:

  • Haha 6
Link to comment
5 minutes ago, banecare1 said:

nemojte samo da se zenite, jer kao sto znamo one su smrt za muzeve 

 

The Office Thank You GIF

Link to comment
9 minutes ago, banecare1 said:

nemojte samo da se zenite, jer kao sto znamo one su smrt za muzeve 

 

delovao si doduse prilicno zivahno na onim slikama s klopom.

Link to comment
Just now, Mel said:

 

delovao si doduse prilicno zivahno na onim slikama s klopom.

Jel mu vidiš negde ženu na tim slikama?

Ne?

Ni ja.

Pametnome dosta :covid19:

Link to comment
12 minutes ago, banecare1 said:

nemojte samo da se zenite, jer kao sto znamo one su smrt za muzeve 

 

kako ložiš manijaka, moraće da sadžga sad neku ljudmilu

Link to comment
Just now, Mel said:

 

delovao si doduse prilicno zivahno na onim slikama s klopom.

 

to je sve cudotvorno delovanje kineskog alkohola. inace sam sumorni namcor u godinama

Link to comment
1 minute ago, banecare1 said:

 

to je sve cudotvorno delovanje kineskog alkohola. inace sam sumorni namcor u godinama

 

nije mi to bila poenta, ali da, uh, razmisljala sam i ja da moram da pocnem cesce da izlazim na pice.

Link to comment
Just now, Mel said:

 

nije mi to bila poenta, ali da, uh, razmisljala sam i ja da moram da pocnem cesce da izlazim na pice.

 

što moraš ti da izlaziš, može i piće da izađe do tebe....

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

fazenda na zelenjaku iza sex shopa i crkvene radnje kida kakvo je mesto

 

čak i kad je znopra skroz ume da ispadne luda zabava

 

rusi su carevi

Link to comment

meni je interesantno glede rusa u srbiji/ crnoj gori kako su se ponasali oni njihovi koji su dosli posle oktobarske revolucije i ovi koji dolaze poslednjih 15-ak godina.

koliko su oni bili otvoreniji od ovih danas za kontakt sa domorocima i da li su?

kako dolaze do gudrovine?

vidim po budvi reklame za neke njihove umjetnike, ko su oni? isto emigranti ili neki koji se poslw turneje vrate u rusiju.

secam se pre neku godinu u budvi naletim na jednog rusa ( bio sam prvo u kasperu kod one pretenciozne seljacine marka koji je isti kao i svi drugi slicni njemu samo kuka sto drugi rade isto sto i on i glumi elitu i tad mi naplati neki svicarska kraft 4,5 eura od 0,33. ajde da je poseban vops nego verovatno sam to smislio i stampao etikete i sipao apatinsko iz krmace),

i tako odem kod onog nikole ili slicno. oki cena piva, neki metuzalemi sviraju rock standarde i seenem za neki prazan sto sa gomilom racuna, tu me upozori konobar da ce mi pripisari te racune.. reko jel ti licim ja na nekog sa apenina? a te treba videti. utom dodje taj rus, i bla bla, njegovi racuni i sl. i narucim mu pivo i on jadan iznenadjen. 

u tom trenutku vec predstavljam oca, djeda,  karadjordja, njegosa.. 

on malo iznenadjen i kaze sramezljivo da je on oponent putinu. naravno dobije od mene ovacije i ja njemu kazem i ja sam protiv djukanovica i tu se nadjemo

 

sto sam ovo nazvrljao pa zaro sto mislim da kad se kod nas danas i poslednjih godina spomenu rusi tu se odmah vidi easy money i njihov osjecaj da bez kinte ne bi bili bas tolika braca. 

zanima me kakvi su bili oni belogardejski rusi, plemstvo koje je izbeglo. imam par ortaka cije su keve od tih ali nemam pravu sliku. 

pa ako ima neko ko zna nesto iz glave da ispali, bez linkova i sl.

unapred zahvalan

p.s. 

jebote kod nas su rusi od 2007-8-e i ne vidim da ima nesto previse mesanih brakova, veza i slicno. 

pratim povrsno, nisam nesto previse zainteresovan, drzim se kao i oni. rezervisano i kriticki hahaha

secam se jos pre ratova kad sam sedeo u nekoj rupi u starom gradu sa ukrajincem.. on u trenerci ukrajine, a ona zlatno zuta, sija u novi, ka nama dolazi jedna pijana grupa rusa, ovaj se nakostresio, ovi takodje a ni meni nije nista drugo preostalo..

pre sve ove agresije 15-ak godina vec ima..

a da su lepe nema zbora. to plavo, plavih ociju, bele ko sir. uvek neka melanholija oko njih ili neuroza..

 

  • +1 1
  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...