Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

  

27 minutes ago, 189- said:

kada vec 'znas' da nemas sanse u necemu onda se ni ne trudis previse.

 

ovo je isto bitan momenat i nesto sto mi se ucinilo tokom ove serije da je jokiceva mana. debeli je hiper-inteligentan sportista sto mu daje sve te prednosti u igri ali mi se cini da tu ima druga strana medalje. on kao racionalno "zna" da nemaju sanse jer su ovi trenutno mnogo bolji, medjutim zbog tog "znanja" debeli nema veru u to neko ludilo, istu onu sto je novaku onomad donela cuveni brejk kad je opalio ritern federeru maltene zatvorenih ociju, pa kud puklo da puklo. rodzer naravno mrtvi svajcarac racionalni posle se iskompleksiro ne moze da skapira lik "kako moze tako da udari bez razmisljanja"? pa vera rodjo, u tim granicnim situacijama vera uvek pobedjuje racio

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Micko8 said:

Jedina sansa da se skroz ne obrukaju, tj. da sledece dve utakmice ne izgube  sa +20 razlike,su promene koje sam ja ovde predlozio.

 

Jedan od jačih postova ikad.

 

 

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
30 minutes ago, uini said:

 

ne, vec i fg%

Jokić šutira u PO za tri 29%, protiv Minesote u prvoj utakmici 2/9 u drugoj 0/1, za dva 61%, u ove dve utakmice 56% pa 41%. Energetski nije bio na uobičajenom nivou, mogao je bolje, ali su mi  mnogo veći problem bili 1/7 za tri MPJ-a i 0/4 Mareja u drugoj. 

U prvoj utakmici su problem bili skokovi, tu je podbacio i on i AG, a izgubljene lopte u obe utakmice.

Link to comment

yebesh 3pts%, ima 44% & 38.5% iz igre

donovsn mitchella bi kenselovali

 

plus puno prodatih, plus su ga towns i reed i gobert sashili a kamo ant edwards

 

on mora da bude najbolji na terenu a ne cetvrti

  • +1 2
Link to comment

Pa i bio je najbolji u Nuggetsima u obe utakmice, to samo govori koliko su ostali bili loši.

Košarka je timska igra, čak i kad imaš Jokića u timu.

Link to comment
Posted (edited)
18 minutes ago, uini said:

yebesh 3pts%, ima 44% & 38.5% iz igre

donovsn mitchella bi kenselovali

 

plus puno prodatih, plus su ga towns i reed i gobert sashili a kamo ant edwards

 

on mora da bude najbolji na terenu a ne cetvrti

Mislim da je malo teze za njega da bude efikasniji kada bekovi ne mogu da organizuju nista smisleno, posto su skroz pod pritiskom. Sto se tice napada , meni jedino ide na zivce kada dobije loptu pa se nagauzuje sat vremena, hoce u napad, nece u napad. Protiv ove ekipe Minnesote ne moze tako, cim dobije loptu u ruke treba da hita  prema protivnickom kosu. U drugom mecu su ga i mnogo udvajali ali u prvom nije imao izgovor. Murray takodje gleda samo da sutne loptu umesto da igraju onu two man akciju, Jokic moze da se spusta dole a moze i da pogodi sut sa poludistance. Koliko je tih suteva sa poludistance uputio ka kosu u ovom plej of-u,3,4:fantom:

Edited by Micko8
Link to comment

Dakle, sta imamo ovde sad, Nagetsi se raspadaju jer je Marej povredjen a ni KCP nije skroz zdrav, Jokic dominator ne moze sam a i nervira se zbog brace koji su inace za vreme proslog plejofa proucavali kvantnu fiziku a sad odjednom prave sranja i brat zbog njih gubi fokus, Meloun koji je najbolji trener na svijet odjednom nume da improvizuje, itd itd.

 

Pa sjajno zaista ali moram da vas razocaram. Prosli plejof su oni bili zdravi a ostali se povredjivali i raspadali pa su srecno dosli do titule i sad se vracaju na staro, ispadanje do 4-1 u ranim rundama je njihov fazon. Ono babl finale zapada i titula su zapravo incident, anomalija, koji crni Denver. Idemo metlica pa da ih ne pominjemo do sledece sezone.

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment

hajde videcemo

ja ocekujem ozbiljan odgovor nuggetsa u sledecoj, dobili ili izgubili

  • +1 2
Link to comment

Par puta, u prolazu samo. Sto pitas? Osecam da mi je promakao neki zestok pokusaj humora.

  • -1 1
Link to comment
14 minutes ago, Zli Gli said:

Prosli plejof su oni bili zdravi a ostali se povredjivali i raspadali pa su srecno dosli do titule

 

To važi za 95% timova u profesionalnom sportu koji predviđa ograničenja za trošenje klubova.

 

Igrali su loše i u prvoj seriji protiv zdravih Lejkersa.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...