Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Ne obracajte paznju na mene, svratio sam samo da izudaram :thumbdown: na Glintine postove
 

9 hours ago, Zli Gli said:

Jel moguce da Minesota i Denver treci mec igraju tek u petak na subotu, pa strasno

#onokadsitolikihejter da svaki dodatni dan proveden u cekanju da Jokic ispadne, traje kao vecnost. :drool2:

Ajde sad budi iskren pa reci, ako nakon ove, naizgled bezizlazne situacije, ipak nekako uspe da preokrene i ponovo vodi ekipu do titule i FMVP, da li ces konacno priznati da je bog kosarke? I gde ga to stavlja na all time listu, medju jos uvek aktivnim igracima? 

  • +1 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

trivia

 

Over his past five games, Brunson has scored a staggering 210 points. You have to go back to 1993, when Michael Jordan scored 215 points in a ridiculous five-game playoff run, to find the last time an NBA player has had a more prolific postseason scoring run than this.

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, uini said:

 

pa cekaj, onda murray i kcp ne treba da igraju ali murray igra 36mins a kcp 28.

 

to je kao da kazes, luka doncic treba da krene sa klupe, jer ocigledno nije zdrav.

luka ce startovati ako igra i voditi napad, tako mavsi igraju godinama.

 

Ok, i kako je Dalas prošao sa Lukinih 40 minuta protiv OKC? Još oni imaju Kajrija, a OKC je slabiji u reketu.

 

Mislim da ti polaziš od toga da Denver ima neke šanse, a posle ove prve dve meni se čini da nemaju nikakve šanse da prođu Minesotu i da je vreme da se testiraju Braun i Votson sa više minuta u igri sa Jokicem. Ovako samo rizikuju dodatne povrede, a rezultat će biti isti.

 

Link to comment
11 minutes ago, Where is Jessica Hyde said:

Ajde sad budi iskren pa reci, ako nakon ove, naizgled bezizlazne situacije, ipak nekako uspe da preokrene i ponovo vodi ekipu do titule i FMVP, da li ces konacno priznati da je bog kosarke?

 

Nije se ni do sada vodio nekom zdravom logikom i normalnom argumentacijom, neće ni posle toga.

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, reg said:

 

Ok, i kako je Dalas prošao sa Lukinih 40 minuta protiv OKC? Još oni imaju Kajrija, a OKC je slabiji u reketu.

 

Mislim da ti polaziš od toga da Denver ima neke šanse, a posle ove prve dve meni se čini da nemaju nikakve šanse da prođu Minesotu i da je vreme da se testiraju Braun i Votson sa više minuta u igri sa Jokicem. Ovako samo rizikuju dodatne povrede, a rezultat će biti isti.

 

 

nemam ja nista protiv da braun & watson imaju vise minuta, zapravo sam pisao afirmativno na temu njih dvojice pre plejofa

 

samo je imho, sumanuto ocekivati ono sto je micko8 sugerisao - da njih dvojica ili jedan od njih startuje umesto murraya

 

taman da je to najgenijalnija stvar na svetu, nece se desiti u trecoj tekmi drugog kola

 

inace je dobar nacin da otezas jokicu da vaspostavi red&zakon a ionako se muci kao nikada u zivotu

 

i sve to da bi pritisao mike conleyja, koji je dobar igrac ali u prioritetima problema na dalekom cetvrtom mestu

 

nuggetsi moraju da nametnu ono sto inace perfektno rade; ako ne mogu, izgubice seriju, simple as that

 

ako mogu, onda je super dati vise minuty njima dvojici (imo).

  • +1 2
Link to comment
32 minutes ago, Where is Jessica Hyde said:

Ne obracajte paznju na mene, svratio sam samo da izudaram :thumbdown: na Glintine postove
 

#onokadsitolikihejter da svaki dodatni dan proveden u cekanju da Jokic ispadne, traje kao vecnost. :drool2:

Ajde sad budi iskren pa reci, ako nakon ove, naizgled bezizlazne situacije, ipak nekako uspe da preokrene i ponovo vodi ekipu do titule i FMVP, da li ces konacno priznati da je bog kosarke? I gde ga to stavlja na all time listu, medju jos uvek aktivnim igracima? 

 

Ja zapravo i nisam hejter Jokica, totalno mi je nebitan lik, nego hejtujem ljude koji ga dizu u nebesa a ovaj forum tu zauzima visoko mesto.

 

Na ovo zadnje nemam pametan odgovor kao sto niste ni vi imali na moje od neki dan, kako ce se kotirati ako ih ugazi Minesota i ako ostane na jednoj tituli. Meni ce ostati kao ekipa koja ispada uglavnom sa 4-0 ili 4-1 i imala je jedan i po dobar plejof od cega je ovo i po ono sa cudnim vracanjima posle 1-3 u serijama i ludilo Mareja a za titulu sam vec pisao, splet srecnih okolnosti. Ovo sad vec lici na one stare Nagetse luzere iako je trust mozgova ovde prognozirao da nema ko da ih zaustavi u pohodu ka ripitu.

 

 

18 minutes ago, goofs said:

 

Nije se ni do sada vodio nekom zdravom logikom i normalnom argumentacijom, neće ni posle toga.

 

 

Dok iz Jokicevaca prosto isijava zdrava logika i argumentacija. Jokic najjaci, ostali kurac ali ih cini boljim kao niko nikad pre njega, uzeli su titulu i sad gaze redom. Kad ono kurac vec u drugoj rundi i sad smetaju i braca debili, ne moze da se fokusira na igru.

 

:pera:

  • Haha 2
  • -1 2
Link to comment
Posted (edited)
2 hours ago, reg said:

 

To važi za 95% timova u profesionalnom sportu koji predviđa ograničenja za trošenje klubova.

 

Igrali su loše i u prvoj seriji protiv zdravih Lejkersa.

Ponovice on to jos jedno 1000 puta na ovoj temi kako bi izazvao rekaciju jbg. A u kuci verovatno drzi Jokicevu sliku na zidu kao Titovu nekada davno:fantom:

Edited by Micko8
Link to comment

Zli kupio neki krš od kola a prodavac mu rekao da je prvi vlasnik bio Jokara.

  • Haha 1
Link to comment

Meni se sviđa kako je izbrisao iz sećanja legendarnu seriju sa Portlandom u sedam utakmica gde su izvisili finale Zapada zbog onog poraza posle 4 produžetka.

Link to comment

Najjače kod Zlija je što mu forum Jokaru diže u nebesa, ali svi oni vrhunski košarkaši i treneri i osvajači X prstenja i igrači koji su igrali i protiv Jordana i kojekoga još koji govore za Jokaru odprilike isto što i mi - da je bog košarke, jedan jedini i sl - oni takođe nemaju pojma, za razliku od njega ehehe.

 

Mislim, možda mi ovde nismo u pravu ali onda nisu i svi oni, a Zli je u pravu, nekako mi deluje da su veće šanse da... Zli nije u pravu. :rolleyes:

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...