Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

3 hours ago, smooth.Op said:

Kako je Mičel lepo razigrao ekipu i onda u drugom delu uzeo dosta toga na sebe. Skroz konta Lillardu koji je u drugoj utakmici uzeo sve moguće šuteve, spakovao 26 za poluvreme, da bi se posle raspali gde im je Indijana napravila 23-4 seriju. 

Bravo za Donovana.

vrhunska partija.

nisam gledao boljeg Mitchella. ako se Allen vrne a Porzingis ne, moze Cleveland da napravi seriju od ovoga. videcemo

Link to comment

poorzingis sigurno ne igra cavs seriju ali bi trebalo da se vrati za pacers ili knicks seriju

Link to comment
6 hours ago, uini said:

^bio je fokusiran danas, mada je imao praznog hoda pola tekme suterski

 

ja gledao drugo poluvreme, skoro od pocetka; timmy hardaway jr se zapalio, ubacio i najbitniju clutch tricu kada su thunderi odigrali opasnu odbranu, 0.1sec do kraja napada

 

dobar je bio i onaj pf iz hornetsa, izmice mi ime

 

PJ Washington, uništio ih trojkama iz ugla. Prvo poluvreme je bilo ofanzivna klinika Dalasa, Luka započeo sa 4-5 uzetih šuteva bez promašaja i asistencijama ostalima za otvorene trojke i kucanja.

  • Hvala 1
Link to comment

Josh Hart

On how he’s able to cope with playing 48 minutes per game...

“My Lord works in mysterious ways. Today, I felt like I didn’t have it at all. The whole game I was reciting Isaiah 40:29. The weak he renews strength. That was the biggest thing. He allows you to walk and not faint.”

 

^nijr mi ovo nikad palo na pamet kao opcija ( :

  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Ros said:

image.png.3c22f343b0e9df944d7a1b62fc93c5ab.png

 

 

Jedini razlog zbog kojeg treba navijati da Luka osvoji jednom.

  • +1 4
Link to comment
4 minutes ago, uini said:

Isaiah 40:29

Hart 48:00

Prosto se zbog jinxa plašim da bilo šta komentarišem vezano za Harta, čak mislim i da će nam se ona njegova izjava o Indijani kao shitholeu obiti o glavu. Racionalizovao sam da je sledeća sezona naša :coffee:

 

Parafraziraću Milošicu: ne bi mogao da podnesem da nam se još neko povredi...

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Bane_V said:

 

ovde sam bio u fazonu, "smanji malo ribu" potpisnice teksta, pa sam batalio

 

And it’s not like he was bereft of help. He’d played with a young All-Star (Kristaps Porzingis), a future All-Star (Jalen Brunson), and a star-crossed former champion (Kyrie Irving). 

 

..mozda nastavim ako kazes da je dobar ali ono otkivanje sunsa i plasmyn u finsle konferencije je bio mirakul

Link to comment
5 hours ago, 1n54jd3r said:

Ako Denver nekako pobedi veceras, sanse za prolaz im rastu na pristojnih 15%?

 

Pobedice, ne znam samo hocu li stici da gledam

Link to comment
Posted (edited)

Denver im nula sanse da dobije utakmicu danas i prekosutra. Stavite kucu i okucnicu na metlu na koj ce se Jokic i drustvo vratiti u Denver posle vikenda:fantom: Sve utakmice ce biti preko 10 razlike za Minesotu. 

Edited by Micko8
  • Haha 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...