Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

pa i meni je padalo na pamet

vrlo je moguce u nekom smislu da je kretenova svinjarija itekako uticala na jokica

 

ako se onako ponasaju javno, ko zna sta je u glavama tih likova i sta mu priredjuju privatno

Link to comment

moguce skroz, bas me je iznenadilo kolko su ih lako razbili na mentalnom planu. fokusa nidje, i to jokic prednjaci

Link to comment

ma sigurno, jokic ce se zajebavati u playoff utakmici zato sto su mu brata preselili u lozu.

 

situacija je jednostavna po mom misljenju. murray nije ni blizu 100% i u tom slucaju je svima jasno da nemaju sanse i to se odrazilo na ostale, pre svega na jokica, i igraju preko kurca. sto je dosta jadno ali sta je tu je.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, б1lme3 said:

pa i meni je padalo na pamet

vrlo je moguce u nekom smislu da je kretenova svinjarija itekako uticala na jokica

 

ako se onako ponasaju javno, ko zna sta je u glavama tih likova i sta mu priredjuju privatno


Dovoljno je da ima neku svadju žena-brat pa da ga već prilično boli uvo za košarku u ovom trenutku. 

  • +1 4
Link to comment
28 minutes ago, reg said:

 

Kako da obogatiš oružje koje nemaš? Marej je očigledno povređen, nije u stanju da izvede skok šut. Još gore, KCP je takođe povređen, uz to i fizički slabiji od Edvardsa, a Džekson takođe kuburi sa povredom. Nema uslova 

za "veliki plan". 

  

 

pa cekaj, onda murray i kcp ne treba da igraju ali murray igra 36mins a kcp 28.

 

to je kao da kazes, luka doncic treba da krene sa klupe, jer ocigledno nije zdrav.

luka ce startovati ako igra i voditi napad, tako mavsi igraju godinama.

Link to comment
Posted (edited)
5 minutes ago, 189- said:

 

situacija je jednostavna po mom misljenju. murray nije ni blizu 100% i u tom slucaju je svima jasno da nemaju sanse i to se odrazilo na ostale, pre svega na jokica, i igraju preko kurca. sto je dosta jadno ali sta je tu je.


Nema veze sa Jamalom to što ispraćaš pogledom duplo manjeg lika kako polaže preko tebe. Nadji snimak gde ga Gordon gleda kao da je pojeo kofu govana ispred njega, bilo je po redditu dosta ovih dana. 
 

Jedino što je takav bio i u seriji protiv Lejkersa pobija teoriju, samo što se to moglo sakriti protiv njih. Veze nema sa prošlogodišnjim Jokićem protiv istih tih Lejkersa.

 

 

Edited by Amos
Link to comment

pa nema veze direktno ali ima indirektno. kada vec 'znas' da nemas sanse u necemu onda se ni ne trudis previse.

 

btw, ovo sa porodicom mi nije toliko neverovatno. steta sto su sanse skoro nikakve da ih odjebe iz amerike.

Link to comment
2 minutes ago, booyaka said:

U ove dve utakmice jedini očajan parametar su mu izgubljene lopte 5,5 prosek, ostalo 24p, 12sk, 8,5 asistencija.

 

Reci mi da nisi gledao utakmicu bez da mi kažeš da nisi gledao utakmicu. 

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)

Hajde bre ne izmisljajte, kakva braca. Denver celu sezonu deluje kao izduvan kurton. Jedina sansa da se skroz ne obrukaju, tj. da sledece dve utakmice ne izgube  sa po  20+razlike su promene koje sam ja ovde predlozio. Prenesite to onom anti treneru Meloune-u:fantom: A kada ih Minesota izbaci u Nedelju ,debelom je najbolje da zatrazi trejd, jer sa onom upravom i GM-om, nema srece. Debeli sledece godine puni 30 godina u Februaru i prozor za osvajanje jos jedne titule mu se dodatno suzava.

Edited by Micko8
Link to comment
8 minutes ago, booyaka said:

Gledao sam utakmicE.

Da se ne lazemo, posle Mareja je bio najgori igrac na terenu. Ceo plej of je poprilicno los.

Link to comment
14 minutes ago, booyaka said:

U ove dve utakmice jedini očajan parametar su mu izgubljene lopte 5,5 prosek, ostalo 24p, 12sk, 8,5 asistencija.

 

ne, vec i fg%

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...