Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

2 hours ago, goofs said:

KAT je neverovatno sazreo i uznapredovao kao igrač, pre svega u defanzivi i u činjenici da se posle skoro 6-7 godina liderstva prekomandovao na drugu violinu. Zaista mu svaka čast na tome, ako odu do samog kraja ove godine ogromne zasluge mu pripadaju.

 

ovo mi je bilo glavno pitanje za minnesotu pre pocetka sezone. da li je karl towns spreman da nakon vise godina rado prihvati ulogu drugog coveka (iako je mozda jos nize po vaznosti po ekipu). i izgleda da jeste. nisam bio siguran da ce mirno predati tu ulogu.

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)

Nije ovo jos gotovo, moramo™ ozbiljno shvatiti Nagetse jer su ipak sampioni a ranjeni lav je najopasniji, lopta je okrugla, trava visoka, uvek augodan protivnik... Bice tesko, bice (nadam se) metla jer ako se vrate u Denver sa makar jednom pobedom onda je sve moguce, mi™ smo jos uvek zeleni u plejofu i ne bi cudio ni neki raspad sistema pod pritiskom. Naredne dve po 112:57 bi bile ok.

 

U tom slucaju posle ove serije navijam za Nikse kao i sva normalna deca i malo za Kajrija uprkos Doncicu.

Edited by Zli Gli
  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

Izgleda da Đemalu preti suspenzija za sledeći meč jer je gađao sudiju ice-packom. Blessing in disguise za Denvera.

  • +1 2
Link to comment
Posted (edited)

Ako Jokicu porastu muda do trece utakmice mozda i ne izgube sa 20+ poena razlike:fantom: Sa onim mucenikom sto glumi trenera svaki preokret je naucna fantastika. Da barem pokusa sa nekim  promenama, da izbaci one dve rage Mareja i KCP iz startne petorke, da proba malo sa Nnajiem, cak i sa frankestajn front court-om Jokic-Jordan u nekim situacijama , bilo sta , posto ovo sto standardno forsira sada ne prolazi.

Edited by Micko8
Link to comment

Bez pravog Mareja i Jokića Denver nema šta da traži u nastavku serije.

Link to comment

Pa ionako ce izgubiti seriju, ne bi ga kostalo nista da promesa karte malo, mozda mu i upali, iznenadi protivnika.

Link to comment
16 minutes ago, 1n54jd3r said:

Nije gotovo dok debeli Somborac ne zapeva!

 

Link to comment
Posted (edited)

Kako cenite serije Boston - Klivlend i Dalas - OKC?

 

Tipujem 4-1 za Boston(čak mislim da bi im Orlando otkinuo pobedu više) i 4-2 za Dalas ako bude zdrav Luka.

Edited by Milošica
Link to comment

Ja da sam trener Denvera , samo bi naparavio dve promene. Braun i Peyton bi mi pocinjali utakmice. Peytonova uloga bi bila da davi Konlija u odbrani a Braun bi bio zaduzen za Edwardsa. Verujem da bi utakmice bile barem malo zanimljivije.Napad ne bi puno ispastao posto je ionako truba ali odbrana bi bila dosta bolja.

Link to comment
45 minutes ago, bradilko said:

minesota ima definitvno misicavije igrace.

fo je presudilo

Zašto u past tense.

 

Dobija ovo Denver u 7.

Link to comment

ja sam ubedjen da se ovo krece na dve strane.

ako Murraya suspenduju, metla

ako Murraya ne suspenduju, Denver u 7

nemam apsolutno nijedno logicno objasnjenje kako Denver moze da dobije ovakvu Minnesotu, ali eto, neko ludilo mi se javilo, pa cemo vidimo

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Posted (edited)

Suspenzija mrljavog bi samo mogla da pomogne ekipi. On je igrac manje na trenu u ovoj seriji. Covek ne moze da se zivuce iz bloka sa loptom. Plus u odbrani ne moze da isprati igraca od 36 godina.

Edited by Micko8
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...