Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

sto se tice knicks-pacers serije;

 

iskreno, odavno ih nisam gledao, pacerse, poslednji put pre 3-4 meseca. tada su igrali ubedljivo najbrzu kosarku & ubedljivo najlosiju odbranu u ligi, ne racunajuci portland, detroit i slicne

 

opet, pretpostavljam da su sa siakamom digli 2-way produkciju, cim su osurili starless buckse.

 

imamo komitet za haliburtona defanzivno & og-a /harta za siakama; turner, koliko vidim, je igrao stravinsky seriju protiv bucksa al da yebe oca, trebalo bi da je laksi biznis od embiida.

 

pacersi vidim igraju sa 8-9 igraca, nadam se da ce nas 40-ominutni kvartet hart, brunson, trivicenzo, og, moci to da isprati

 

vazno je da sutiramo bolje trice & slobodnjake.

Link to comment
4 hours ago, reg said:

Uzgred budi rečeno, Tobajas Heris je plaćen 39 miliona, 0 poena za 30 minuta. :think:

 

Fili se oslobađa 40 miliona pošto njihovom MPJ-u ističe ugovor. Biće opasni sledeće godine.

 

 

sad dosao ovo da napisem

uopste, celu seriju je odgrao ispod svakog nivoa

e to je suludo bacen novac i uzasan treci igrac ekipe

 

 

 

odavno nisam video da celoj ekipi (osim embida) isticu ugovori

 

sa te strane imaju gomilu opcija, ali nas ovih 10ak sezona uci da ne treba ocekivati nista od njih

Link to comment
4 hours ago, 1n54jd3r said:

Prodjose Knicksi. Jos jednom se Embid izgubio u zavrsnici. Zasluzeno mu treba nalepiti luzersku etiketu.

Ne znam sta bih rekao o igri. Nije to lepa kosarka za oci. Previse se oslanjaju na Brunson-a, koji ima vremenski loptu u rukama u preko 60% poseda a nije neki sjajan asistent. Ali borbenost im se ne moze oduzeti. Zasluzeno idu dalje.

Lako je Knicksima kad igraju na domacem terenu.

Em na tribinama vise navijaca Knicksa, em im celi backcourt dosao sa Villanove

 

Nego, nisam stigao jos da pogledam confe, pa me zanima koga je Embiid ovaj put pokopo? El samo Tobiasa ili je i Nursea dokacio?

Isto pitanje za Doca. Jel Giannis neozbiljno trenirao pa je zakacio povredu ili je sve posledica sto nemos na pola sezone da ispravljas grehove prethodnoka? 😁 

Link to comment

Tobajas Heris je medju najgorim ugovorima lige, to se priča već 3-4 godine, maltene od kada ga je potpisao. No, Siksersi da se šutiraju u dupe od sreće jer nemaju na grbači ABA-liga Bena Simonsa i što je Maxey porastao toliko da se Hardenov odlazak ne oseća. Imaju sad dobru priliku da sakupe kvalitetan tim oko glavnog dvojca, pa da vidimo.

 

Slično mislim i za Bakse, mnogo su loše delovali ove godine, trenerske zamene su pogodili ko prstom u govno, ali su i dalje solidno posložena ekipa, uz par dorada mogu biti dobri dogodine.

 

Za Sunse ne vidim to u perspektivi.

  • +1 2
Link to comment
22 minutes ago, goofs said:

Tobajas Heris je medju najgorim ugovorima lige, to se priča već 3-4 godine, maltene od kada ga je potpisao. 

 

ta prica o jednom od najgorih ugovora je isla iz navijacke iracionalnosti, da on sad treba da isporucuje recimo 23 & 15, umesto standardnih 15 & 9; 

 

medjutim, performansi u ovoj seriji, ukljucujuci remek-delo od sinoc je pojma nemam..da odgledam najpre ovo od sinoc pa da pricam ali je bio vrlo rezervisan a gledao sam sve osim jedne

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)
1 hour ago, uini said:

sto se tice knicks-pacers serije;

 

iskreno, odavno ih nisam gledao, pacerse, poslednji put pre 3-4 meseca. tada su igrali ubedljivo najbrzu kosarku & ubedljivo najlosiju odbranu u ligi, ne racunajuci portland, detroit i slicne

 

opet, pretpostavljam da su sa siakamom digli 2-way produkciju, cim su osurili starless buckse.

 

imamo komitet za haliburtona defanzivno & og-a /harta za siakama; turner, koliko vidim, je igrao stravinsky seriju protiv bucksa al da yebe oca, trebalo bi da je laksi biznis od embiida.

 

pacersi vidim igraju sa 8-9 igraca, nadam se da ce nas 40-ominutni kvartet hart, brunson, trivicenzo, og, moci to da isprati

 

vazno je da sutiramo bolje trice & slobodnjake.

Nažalost, uopšte se ne postavlja pitanje ko prolazi dalje ovde. Indy su već prezadovoljni sezonom, ove dve tekme sa NYK kod kuće su im čist bonus. 

Edited by Scouser
Link to comment
Just now, Scouser said:

Uopšte se ne postavlja pitanje ko prolazi dalje ovde. Indy su već prezadovoljni sezonom, ove dve tekme sa NYK kod kuće su im čist bonus. 

 

uff, sreca da thibs ne razmislja kao ti ( :

 

nisu knicksi nekakva sila, svaka tekma je otvorena, iako su fakat favoriti

  • +1 1
Link to comment

Da je npr Bronson sprecen da igra, Knicksi ne bi licili na NBA tim. Tacno bi bili zbunjeni ko sta radi u napadu.

Link to comment

znaci boston u finalu a sa zapada ko god ih doceka gotovi su.

nadam se denveru ali ovako minesota deluje najmocnije. prekrupni su, imaju neka  dva defanzivca koja te udave pri prenosu lopte, edvards je sad vec dovoljno zrela zver, tauns je tu.

no denver je malo specificna ekipa sa jokicem. obocno se on pokaki po goberu, gober pada na one basketaske fore kad je jokic u pitanju, gober ulazi u faul trouble i tu im se razbija koncepcija. 

nista ne znam o oklahomi. kako ce oni sa dalasom ili klipersima? tezi im je dalas posebno jer ne igra leonardo.

 

Link to comment
5 minutes ago, uini said:

 

ta prica o jednom od najgorih ugovora je isla iz navijacke iracionalnosti, da on sad treba da isporucuje recimo 23 & 15, umesto standardnih 15 & 9; 

 

medjutim, performansi u ovoj seriji, ukljucujuci remek-delo od sinoc je pojma nemam..da odgledam najpre ovo od sinoc pa da pricam ali je bio vrlo rezervisan a gledao sam sve osim jedne

 

Pa pazi, taj ugovor je potpisan 2019. godine, prosecno 35 milki po sezoni. Salary cap od tada je narastao za 22M. Stef Kari je 2019. imao 37M, Lebron 35M. 

Sta su Siksersi dobili od njega za tih pet godina, ni blizu onoga sto su platili. To je All-NBA nivo ugovora, on nije ni all-star.

  • +1 2
Link to comment

gledah pre neki dan nekkav podkast sa paspaljem, acom petrovicem, sasom doncicem i edinom avdicem.

aca legenda, sve zna sve prati, ne zaklapa ga ali veoma interesantan i inteligentniji od svih u studiju.  paspalj onako ali kad sam video onog doncica, pa nije ni cudo sto luka ima onakvo ponasanje na terenu. njegov otac  bukvalno ne zna da prica. lik ima fond od 200 reci, sirovincona klasicna.

Link to comment
3 minutes ago, 1n54jd3r said:

Da je npr Bronson sprecen da igra, Knicksi ne bi licili na NBA tim. Tacno bi bili zbunjeni ko sta radi u napadu.

Dobro ovo deluje kao da si nešto začuđen ovim? Mislim da je više nego jasno ko je u toj ekipi tata i bez koga se ne može...

 

5 minutes ago, bradilko said:

no denver je malo specificna ekipa sa jokicem. obocno se on pokaki po goberu, gober pada na one basketaske fore kad je jokic u pitanju, gober ulazi u faul trouble i tu im se razbija koncepcija. 

 

Mene u toj seriji više brine kako će Denver odbrambeno odgovoriti, tu je ključ i tu će pasti neki adjust. KCP je dobar defanzivac ali sve su šanse da će ga Antmen oduvati.

Link to comment
7 minutes ago, 1n54jd3r said:

Da je npr Bronson sprecen da igra, Knicksi ne bi licili na NBA tim. Tacno bi bili zbunjeni ko sta radi u napadu.

 

pa sad, brunson i randle su oćigledno go-to igrači, tako je roster sastavljen. bez randlea, koji fakat nije dobar igrač ali je u stanju da istovara 20-10-5 cca, knicksi su i pazarili baba bogdanovića da nekako pojačaju i košgeterstvo ali i dovedu igrača koji može da kreira sam za sebe. sad je i babo out.

 

that being said, knicksi igraju sa boljim protokom lopte kada je brunson out. naravno da to zahteva odličan šut da bi funkcionisalo ali se nikako ne slažem da su zbunjeni i da ne znaju šta rade u napadu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...