Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Knicksi uspeli da urade ono sto je 76ersima poslo za rukom u mecu #2. 
+6 na 28 sekundi do kraja, Maxey im pakuje 2 trojke, prva doduse uz izuzetno upitan faul. Uz 2 promasena bacanja u poslednjem minutu povrh svega.
Brunson se ispucavao i forsirao bez milosti u produzetku, kao da sam gledao Kobea iz najboljih dana.

Zanimljiva serija, ali toliko flopovanja i prljavih poteza, da je pomalo mucno gledati. Embid je najgadniji lik u istoriji kosarke, samo je udario pecat na to ovom serijom.

  • +1 5
Link to comment

izvukose se kavalirsi

 

kad se propusti ovakva sansa u gostima uz odlicnu partiju bankijera, razum kaze da je to to

medjutim, dobija orlando naredne dve lagano

Link to comment
Posted (edited)

Dve veoma zanimljive utakmice prošle, a ja se budim da gledam ovu treću gde je 25 razlike. O tugo jesenja

 

Ali lepo je videti Milvoki da igra, rekao bih da imaju šanse da se izvuku

Edited by Engineer
Link to comment

Misliš da Dok Rivers može da okrene 1:3 u svoju korist? Pa univerzum bi implodirao!

  • Haha 4
Link to comment

Ova nova serija o Klipersima se vrti oko krelca vlasnika. A zapravo bi jaca serija bila kada bi u fokusu bio Doc the luser. Antologijske scene kada je na intervjuima za posao i kako baca sve oko sebe under the bus kada zglajzne sa rezultatima :)

Link to comment

Након пенала Анунобија на 60 секунди до краја регуларног дела, Мекси прихвата лопту испод свог коша, опуштено направи 4 корака пре него што удари лоптом у паркет. А кораци све од по метар :covid19:

Link to comment
4 hours ago, Budja said:

Samo za Glija.

 

 

 

Makar je bio faul. Larry Johnson za Knicksa pre 25 godina: koraci u polasku, plus faula nigde. Doduše koraci u polasku su tada bili uobičajeni.

 

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
22 hours ago, goofs said:

Izgleda da Finč sutra ide pod nož i da se ne zna tačan datum povratka. 
Da li će onaj vispreni brat biti Minesotin Pol Vesthed?

 

Mislim da hoće. Video sam juče clip onog doktora što inače analizira povrede sportista, da je zabranjeno savijanje kolena nakon operacije, da se ne bi obnovila povreda. Nosi se valjda nekakva proteza koja sprečava da se savija koleno. Ne znam kako može da vodi ekipu u takvom stanju.

Link to comment
21 minutes ago, ntwadumela said:

Ima li jos braće, da znam unapred? 

 

The Porters have eight children: Bri, Cierra, Michael Jr., Jontay, Coban, Jevon, Izaak and Jayda. Bri, who played at Mizzou from 2014-18, and Cierra were teammates on Missouri's women's basketball team.

 

Ostao je samo još Izaak da zajebe nešto od braće. 

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment

Ma da, vodiće ekipu sigurno, nego da li će ih voditi do prstena :eusathink_uc:na to sam mislio

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...