Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

1 minute ago, uini said:

@189-, kakve to sve ima veze sa svega 5 uzetih suteva mobleyja tokom 34mins?

Pusti ga, nervozan je što Arsenal uzima titulu.

Link to comment
3 hours ago, uini said:

inače, nisam gledao cavs-magik još od prve dve tekme, pa pričam napamet ali ne mogu da razumem da mobley za 34mins u igri uzme svega 5 šuteva. pri čemu i jarett allen ne igra

svaka čast donovanu ali svesti mobleyja na nekog mršavog mitch robinsona je stvarno jeres

 

Mobli je u četvrtoj promašio sa metar od koša. Koja korist od njegovog ofanzivnog skoka kad ne može koš da pogodi. Od tih pet pogodio je jedan. Igre Markusa Morisa Starijeg su me podsetile na redit Klipersa gde su fanovi postovali teorije zavere kako bi objasnili kako taj čovek dobija minute. Šutirao je 1-7, od toga par teških promašaja gde obruč nije pogodio.

 

I pored promašaja Moblija i Morisa, utisak iz četvrte mi je izostanak bilo kakve akcije koja treba da omogući uzimanje šuta iz dobe pozicije. Mičela udvoje u četvrtoj posle ulaza, on pošalje loptu skoro u ruke igraču Orlanda.

Link to comment
1 hour ago, 1n54jd3r said:

Bice FA na leto ili RFA? 

 

Neće, ima full ugovor, ali se ozbiljno šuška da se spremaju da ga trejduju, između ostalog i zbog koncepcijskih problema koji su pomenuti na prethodnim stranama.

Pa sa te strane, ako to znaju, nije im na odmet da ga malo isforsiraju kroz plejof, da nabudži brojke.

  • +1 2
Link to comment

Ima tih nekoliko potencijalnih trejdova koji mogu da izazovu interesantne domino efekte. Atlanta mi je tu nekako najizvesnija da će prva da zamuti. 

 

Sohan, Keldon i pikovi za Traea fazon. Pa onda Kapelu Memfisu.

Link to comment

^^ da, Ingram ce se navodno mrdati ovog leta, on, Trej i Mičel su verovatno kapitalci prelaznog roka osim ako neki tim (čije ime počinje na Č a završava se na ikago) ne krene u totalni rebuilding.

 

OKC i Dalas su mi skroz enigma, skloniji sam da pikiram OKC tu, tj. na keca bih da nisu debitanti u plejofu. Namazana su ova dvojica, šta znam.

  • +1 1
Link to comment

Four-year NBA veteran Darius Morris has passed away at the age of 33. Morris played for the Lakers, 76ers, Clippers, Grizzlies and Nets from 2011-2015

  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...