Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Posted (edited)

Neka si mi rekao:sad: Nagradno pitanje. Koliko je bilo top centara u ligi kada je Onil uzimao titule sa lejkersima???  Tu moraju da se uzmu u obzir, all star ucesca , godine u kojima su bili ti centri u tom periodu , uloga u ekipi itd. Ja ne mogu da se setim ni jednog :fantom:  Sve sama gerijatrija pred penzijom ili skracene petice bezi ikakve vestine. Mislim da je Onil imao najslabiju konkurenciju od svi visokih igraca zvezda, koji su osvajali titule.

 

O'Nil je naglasio da to nije baš tačno, a dao je primer Jokića.

"Kada sam ja počeo da dominiram, dovodili su sve te igrače koji niisu mogli da se nose sa nama, po tome sam ih procenjivao. Joker bi mogao da igra sa nama jer on ima sposobmost da ide spolja i iznutra",  rekao je Šakil.

 

Zna on dobro sta bi se desilo u sudaru:fantom:

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment

Zna on dobro da je Jokic sad zvezda i zna koliko ga TNT placa za to sto radi pa nece da kaze da je Jokic blago receno uzasan defanzivac po kojem svi pisaju tokom meca jer je NBA postala jedna velika druzina u kojem caruje drugarstvo i Drejmond koji glumi ludilo. On bi ga u prajmu silovao bukvalno na snagu, pa svi iz Lejkersa su zabadali lake poene preko njega jer je covek trom i lenj i ne dize uopste ruku u odbrani. Nije uopste nikakav odbrambeni faktor, slepa se uz ostale.

Link to comment

pa dobro gli sto nema onda takvih igraca

valjda bi svaka ekipa rado imala takvog jednog koji kao od sale razgrce i daje 100, 500 poena po utakmici

Link to comment

Nije u modi to, kao sto u ono doba nije bilo moderno da ekipe sutiraju 50 trojki po mecu. Verovatno zato, nemam pojma.

 

Lilard ipak igra i ima sansu da uradi nesto veliko ali za sad mu bas i ne ide.

Link to comment

Bucks-i ako zadrze Riversa, mogu da im pozelim identicnu i narednu sezonu (rezultatski, ne zdravstveno naravno).

 

A Fila-NYK, kakvi preokreti, kakve oscilacije. Buddy Hield, kec iz rukava Nursa.

Link to comment

Embid taman krene atipično agresivno u reket bez onih njegovih šuteva sa poludistance uz skok unazad i onda posle par napada ne može više da izdrži, prosto mora da opali jedan sa 4 metra umesto da se ugura u reket.

  • +1 1
Link to comment

Preokrenuo je nekako NY. I dalje ne kapiram kako ne umru na terenu koliko se trose i koliko minuta igraju starteri.

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)

Šta znam, ima toliko tajmauta/prekida (pre dva minuta je uzela Fila) da sam u jednom momentu zaboravio da se igra utakmica.

 

Embid šutira iz nezgodne pozicije udvojen, uopšte nije razmišljao da je neko slobodan. Stalno se priča da je napredovao, ali kad je tesno vrati se na početna podešavanja. Moraće Maksi da preuzme.

Edited by reg
Link to comment
Posted (edited)

Uzgred budi rečeno, Tobajas Heris je plaćen 39 miliona, 0 poena za 30 minuta. :think:

 

Fili se oslobađa 40 miliona pošto njihovom MPJ-u ističe ugovor. Biće opasni sledeće godine.

 

 

Edited by reg
Link to comment

Hart ubada trojku za vodjstvo. Bilo je u jednom trenutku gotovo prakticno, ali je Maksi vratio Filu u zivot. 

Link to comment

Prodjose Knicksi. Jos jednom se Embid izgubio u zavrsnici. Zasluzeno mu treba nalepiti luzersku etiketu.

Ne znam sta bih rekao o igri. Nije to lepa kosarka za oci. Previse se oslanjaju na Brunson-a, koji ima vremenski loptu u rukama u preko 60% poseda a nije neki sjajan asistent. Ali borbenost im se ne moze oduzeti. Zasluzeno idu dalje.

  • +1 3
Link to comment
14 minutes ago, reg said:

Uzgred budi rečeno, Tobajas Heris je plaćen 39 miliona, 0 poena za 30 minuta. :think:

 

Fili se oslobađa 40 miliona pošto njihovom MPJ-u ističe ugovor. Biće opasni sledeće godine.

Ne znam ko bi pozeleo da igra u ekipi sa ball dominant Embidom i Meksijem. No, svakako ce biti jaci, ne mogu zabosti gore resenje za taj kes no sto im je trenutno slucaj. Rahmetli Nikolas Batum im je dao nestvarno vise od Tobajasa u ovoj seriji.

Link to comment

Takođe i Kovingtonu ističe ugovor, imaće 50ak miliona na raspolaganju. PG ima opciju ove godine, može da postane slobodan agent. Lebron isto ima opciju, mada ne mislim da bi odlazio iz LA.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...