Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

1 hour ago, 1n54jd3r said:

Ovi Porterovi izgleda da imaju jednu jedinu misiju u zivotu

 

 

I posle veliki mu ugovor. Nema tog super maxa koji ovo krdo neće da proćerda.

  • +1 2
Link to comment
Posted (edited)

Kakva atmosfera u LAu, prvo se ori "you're a little poontang"  dok Cedars Sinai dance camera lovi ljude koji "igraju", sad cimaju celu dvoranu da pevaju "Sweet Caroline...pa...pa...pa".

 

Dalas igra relativno diciplinovano, pas više do slobodnog šutera,  Klipersima Kofi uzima šuteve sa poludistance, a Harden pokušava da nabaci la-up Vestbruku.

 

 

Edited by reg
Link to comment
Posted (edited)

Gotovo je ovo, a i serija je odlučena. Ipak dajem malu šansu Klipersima da možda uspeju da izbore sedmu u Dalasu, ali se vidi da su Goveda jednostavno jača u ovoj situaciji gde Lenard ne igra ili igra otprilike kao nekretnina, što je bilo u par utakmica. 

Edited by ntwadumela
Link to comment
Posted (edited)

^sledeca je u dalasu a highly unlikely sedma u la-u, clippersi su bili bolje plasirani, sad ide 1-1-1

 

edit, zaboravi, nisam skapirao post na prvo citanije ( :

Edited by uini
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Peter Fan said:

 

 

 

sta su sve uspeli da useru knicksi, srecom pa sam se juce ceo dan bavio profanim prvomajskim desavanjima;

 

u svakom slucaju & bez obzira sto je igrao malo minuta, babov season ending surgery znaci i kraj ionako minimalnih sansi da se izadje sa istoka; steta, posto bi to poteralo front office da udje all in u narednu sezonu.

 

hart 53mins, tj bez minuta odmora, brunson 51, og 50mins, ne moze se tako bas igrati plejof.

  • +1 1
Link to comment

Ja mislim da su Niksi na jedan odličan potpis daleko od realnih šansi za titulu. Tj. i ovakvi kakvi su trenutno imaju barem tipa 20% šansi protiv Bostona ako dođe do tog susreta. Ali na kraju sezone, ako zadrže OG-a (ne razumem se u ugovore, mislim da sam video da ima player option) i bitne igrače uloge i dovedu još jednog pravog All Star igrača, možda uz uvaljivanje nekome Rendla u tom procesu, biće baš jedni od favorita. Možda Džulijus može i da ostane, ako imaju para za sve - moguće da bi kao treći igrač bio bombona. Budžetima se ne bavim, to mi je viša matematika, ali mi se čini da je izvodljivo da dovedu game changer-a, tj. nisu u tom smislu u totalnoj buli kao Sansi. 

Link to comment

U seriji bez Porzingisa preDoc Baksi bi imali u najmanju ruku ravnopravne šanse.

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)

anunoby ostaje sigurno

a taj idealni scenario, gde uvaljuje juliusov ugovor na dve godine, uz shitload pikova, koje btw imamo, je tesko do nemoguce izvesti a da dobijes clear-cut prvog ili drugog igraca tima

 

ne racunam presipanje iz supljeg u prazno, tipa zach lavine

 

mozda je moguce ali zahteva ozbiljnu sinhronizaciju, potpisati siakama a istovremeno trejdovati randlea & pikove za nekog dobrog skorera

 

sta znam, teska prica na obe teme

 

edit @ntwadumela

Edited by uini
  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Venom said:

 

Makar je bio faul. Larry Johnson za Knicksa pre 25 godina: koraci u polasku, plus faula nigde. Doduše koraci u polasku su tada bili uobičajeni.

 

 

 

Ajd sad uzmi i pusti ovo na 0.25x brzinu, pogledaj detaljno i polazak i pripremu za sut i sve, i tako nekoliko puta i vrati se da ponovo napises slicnost izmedju ove dve situacije. Jos ti je neko i lajkovao, jezivo.

 

Nidje veze, ni pri polasku u dribling a ni pri sutu, Meksijevo i jedno i drugo nepravilno ali ajde ovo prvo je normalno tj. spustio je loptu korak posle prijema ali koraci stravicni. O nepravljenju faulova da se mirno privede mec kraju smo vec pisali pa necemo vise a o muflonu sto na 6 razlike skace muflonski na sut za 3 se nema sta ni reci. Valjda nece ispasti Niksi zbog svega toga ali nije da nisu zasluzili.

Link to comment
2 minutes ago, Zli Gli said:

O nepravljenju faulova da se mirno privede mec kraju smo vec pisali pa necemo vise a o muflonu sto na 6 razlike skace muflonski na sut za 3 se nema sta ni reci. Valjda nece ispasti Niksi zbog svega toga ali nije da nisu zasluzili.

 

“Yeah, we talked about [intentionally fouling Maxey] but, I don’t...,” OG Anunoby explained. “It happened so fast. But yeah, it was said.”

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

Re Vembi - dečko ima potencijal da bude najbolji defanzivac u istoriji, ali mislim da se to ipak neće desiti. Tj. možda bude par godina. Nadam se da grešim, ali kad uzmemo u obzir njegovu visinu i građu + pokretljivost, nisam baš siguran da će imati dugotrajnu karijeru bez većih povreda. Još ako bude nabacio kilograme mišića jer se to očekuje od kostura u NBA, umesto sadašnjeg vižljastog tela, to može da poveća verovatnoću težih povreda. E sad, gledao sam priloge još dok je bio u FR koji pokazuju da godinama ozbiljno radi na jačanju svog tela na način koji bi između ostalog trebalo da smanji mogućnost povreda, ali šta ti garantuje da čovek sa tolikom visinom + pokretljivošću neće doživeti neko sranje... U svakom slučaju, želim mu da do kraja karijere bude zdrav, to svakako, samo se plašim za njega.

@uini - misliš da OG ne može full time na četvorku u prvoj petorci, pa da time Rendl ili Siakam ne budu neophodni? Ili misliš da je korisniji na 3, tj. premali/preslab za 4? Znam da može sve da brani, ali ono kao primarna pozicija tokom sezone. 

I u slučaju da npr. Rendl ostaje, ima li Njujork varijantu da ipak uzme nekog ok All Star (ili graničnog AS) igrača, ne mislim na Lavina, nego baš nekog dobrog, ne mora superstara? Jer i to bi ih učinilo kontenderima, ako pored Bransona imaš još jednog madafakera, makar i malo slabijeg, ali pouzdanog +  Džulijusa koji ipak donosi i dosta dobrih stvari. 

Inače, razmišljao sam malo o tome i znam za jednu otežavajuću okolnost - Branson je mali i ne baš dobar defanzivac, tako da ako bi uzimali spoljnog igrača, to bi morao da bude neki dobar u oba pravca, a to "malko" sužava prostor. Na papiru to je možda Mari iz Atlante? Možda PG ako postoji šansa, mada mator je... Imaš li ti neku ideju, realnu manje-više, tj. izvodljivu ove godine? 

Link to comment

napisao si za anunobyja, njegov glavni kvalitet je defanzivna versatilnost, nesto kao kalinari u prajmu, 3.0ver; ne treba on da bude stalno na pf, odnosno pretezno na toj poziciji. cak je formacijski hart cesce na pf, nego og

 

meni sa ovog spiska iskljucivo ima smisla siakam ali opet kontam da ima neki usmeni dogovor sa pacersima, ne verujem da su ga rentirali za pola sezone

 

https://www.spotrac.com/nba/free-agents/_/year/2024

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...