Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

na 09:46 do kraja tekme, bench scoring 76ers-nyk je 36:0

..to je zato što su samo mitch lob i deuce ulazili a deuce nije pogodio trice :mellow:

Link to comment
3 hours ago, goofs said:

 

Pa pazi, taj ugovor je potpisan 2019. godine, prosecno 35 milki po sezoni. Salary cap od tada je narastao za 22M. Stef Kari je 2019. imao 37M, Lebron 35M. 

Sta su Siksersi dobili od njega za tih pet godina, ni blizu onoga sto su platili. To je All-NBA nivo ugovora, on nije ni all-star.

 

Nije bas srecno poredjenje, tu je kljucna stvar u kojoj godini je zakljucan ugovor. Nisu svi u istom ciklusu/klasi, nemaju isti broj godina u ligi i nisu bas slicno zaradjivali od pocetka karijere pa do danas.

 

PG je recimo godinu dana kasnije dobio 190/4 i ubrzo su ga druge zvezde ispratile. A i uzimanje vise para danas se radi kako ugovor ne bi bio ''mali'' u buducnosti zbog svih ekonomskih varijabli koje devalviraju novac + pare su i stvar koliko se veruje u talenat i dalji progres igraca. Heris bi trebalo sada da ostane bez tih benefita iako nije izasao iz prajma.

 

Sabonis sa novim ugovorom ce imati prosecno 46 milki, a nije da je stalni ucesnik AS.

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

brunson meša, meće tricu i šalje poljubac publici na 6mins do kraja. good times.

Link to comment

ahahhah joše jedna trica-poljubac u sledećem napadu, you cant make this up.

Link to comment
35 minutes ago, Milošica said:

Konli - Alen - Prins - Rendolf - Gasol

Srna Sedorf, Pogrebnjak Tiram, šta Vučinić Oleger...

  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
Posted (edited)

“I told ‘em, ‘enjoy it till midnight.’ I guess we’re already past midnight, so we’re thinking about what we have to do next.”

-thibs na konferenciji

 

edit

 

 

 

Edited by uini
  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
6 hours ago, uini said:

 

ne znam, samo hoću da kažem da ako bilo kojoj ekipi, pa i celticsima ili clippersima, odstraniš dva glavna igrača, to ne bi izgledalo ni blizu dobro kao sa njima

 

Ovako je zvučala Dokova konferencija za štampu, "ponosan sam na ove momke, pogledajte kako su igrali, a zamislite kako bi Denver izgledao da nema Jokića i Mareja".

 

6 hours ago, kralj said:

 

Njima su samo Embid i Rid na ugovoru. Ostaće Meksi svakako, verujem da neće štedeti i imaće nekih 100ak miliona da napune roster. Na njihovu žalost, slaba je free agency godina, mada da se probrati. Npr, KCPu ako daju 20 miliona, ovi bednici iz Denvera sigurno neće da mečuju. Ne trabaju njima ne znam kakve zveri pored ove dvojice.

 

Uvaljivanje Simonsa je GM potez decenije.

 

Sad ću pogledam reprizu, odoše Niksi na Boston. 

 

Što bednici, imaju second apron hard cap, a sledeće godine ih čekaju pregovori sa Gordonom. Ako KCP ode, a oni na njegovo mesto ubace Brauna i ponovo odluče da ne dovedu neke veterane, predviđam da će Denver u sledećoj sezoni imati još goru klupu.

 

Minesota ima drugu najbolju klupu, OKC četvrtu, dok je Denverova na 22. mestu (ako se gleda netrtg).

  • +1 2
Link to comment
32 minutes ago, reg said:

 

Ovako je zvučala Dokova konferencija za štampu, "ponosan sam na ove momke, pogledajte kako su igrali, a zamislite kako bi Denver izgledao da nema Jokića i Mareja".

 

ne znam kontekst te izjave, pa time ne mogu da provalim stil & ton tvog upisa ali ja zaista mislim da svaki tim bez dva glavna igrača, izgleda i lošije i drugačije.

kapiram da je topla voda.

Link to comment
20 minutes ago, uini said:

 

ne znam kontekst te izjave, pa time ne mogu da provalim stil & ton tvog upisa ali ja zaista mislim da svaki tim bez dva glavna igrača, izgleda i lošije i drugačije.

kapiram da je topla voda.

 

Pa slažemo se, bilo kom timu da uzmeš dva najbolja igrača izgledao bi kao da mu nije mesto u plejofu. Osim Finiksu, oni ni sa najboljim igračima na terenu ne izgledaju kao plejof tim.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...