Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Jel su ovi iz Lakersa bili toliko ubedjeni da ce dobiti seriju, pa je hc dobio nogu.:huh::1st:

Link to comment

^objektivno, ham nije cak ni prosecan trener a usput mu social skills bas ne idu.

ko zna zasto je i ovoliko ostao

 

ona reakcija na davisovu izjavu tokom serije je bas raritet.

Link to comment
Posted (edited)

  

3 hours ago, uini said:

 

slusao sam sinoc bill simmonsa na temu; on je u fazonu, mozda 76ers, mozda orlando ali mozda i rese da zavrse karijeru u la-u, ja bih dodao, pogotovo ako mu je okej da uzme neki kraci ugovor.

 

clippersi imaju chovketovu domacu osnovu, verovatno se nikome tu ne isplati da juri zmaja, ni matorim zvezdama, ni clippersima. chavo ledeni ima jos tri godine, 50 miliona svaka.

 

I ne samo to, nego imaju Balmera koji se ludo zabavlja i neće praviti problem da se preleću kepovi. 

 

Jedini scenario koji bi PGa odveo je zasićenje i eventualna procena da bi negde drugde bio konkurentniji za titulu, ali uprkos tome što još nije produžio, mislim da su mnogo veće šanse da ostane nego da ode.

Edited by kralj
  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, reg said:

 

Bilo bi strava da Lebron ostane , Redik bude trener i svejedno nastave sa podkastom.:D

 

Ne samo da nastave zajedno sa podcastom, nego i da zajedno vode lejkerse. Jos jedan trener - igrac i ako osvoji da konacno prestigne jordana u goat debati :D 

 

  • Haha 2
Link to comment
Posted (edited)
3 hours ago, Miljenko said:

Jel su ovi iz Lakersa bili toliko ubedjeni da ce dobiti seriju, pa je hc dobio nogu.:huh::1st:


bas steta. totalno neocekivano. :wink:

eno Kerr sa 3 halloffamera ne moze da dobaci ni do PO, pa nikom nista. svi sretni.

kaze steph “sve dok pobedjujemo, treba da ostane tim zajedno”. ali brt, vec dve godine ne pobedjujete.

:laugh:

Edited by Djuro
Link to comment

inače, nisam gledao cavs-magik još od prve dve tekme, pa pričam napamet ali ne mogu da razumem da mobley za 34mins u igri uzme svega 5 šuteva. pri čemu i jarett allen ne igra

svaka čast donovanu ali svesti mobleyja na nekog mršavog mitch robinsona je stvarno jeres

Link to comment

^Donovan Carinik Mičel. Nije kao da nije sklon tome. Možda je to i razlog poraza, jer niko maltene nije bio razigran osim njega, posebno u četvrtoj, čak ni Garland kao drugi strelac nije šutirao uopšte u tom periodu. 

  • +1 1
Link to comment

Još je smešnije to što Mičel radi kad se zna da sigurno napušta Klivlend na kraju sezone.

Link to comment
Posted (edited)

uprkos popularnom misljenju, ne moze glavni igrac sve da uzme bez amina trenera i saigraca

 

stagod da je razlog, bas je bedak da mobley bude toliko ignorisan

Edited by uini
Link to comment

garland & mobley su idealan fit, iako mobley jos nije namestio tricu, posto mogu da igraju svakakve iteracije 2na2

 

generalno, donovan igra taj brunson - stil kosarke ali kao da je jos dodatno ubedjen da svaku moze da ubaci

 

garland & mitchell svakako nisu dobar kombo i ja bih tu birao garlanda, da sam neki faktor

 

ima i on brda mana ali je plej i to dobar a ume i jednako da trpa.

  • +1 3
Link to comment

Da, Garland i Mobli jesu, mislio sam na ovo dole što si napisao. Kao da guše jedni druge.

 

Mada, ko ih jebe, svakako su smor.

 

Orlando mi je bombona sa još jednim potentnim igračem spolja.

Link to comment

Josh Hart

On his preference not to visit Indiana...

“If I don’t have to play the Indiana Pacers, I’m not stepping foot in that state. I don’t want to be in Indiana for any All-Star break, for anything. I am not an Indiana guy.”

“I will say they do get a White Castle there. I love White Castle. It’s the only solid thing about Indiana. And Long’s Bakery. Fire donuts. If not for those two things, psshh. Long’s Bakery? Donuts are top tier. Indiana? Bottom of the barrel.”

 

:lol:

  • Haha 4
Link to comment

Heheh ludi Hartov Merkur na 18. stepenu Vodolije. Identičan ima Greg, a šansa za to je 1:360.

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, uini said:

uprkos popularnom misljenju, ne moze glavni igrac sve da uzme bez amina trenera i saigraca

 

stagod da je razlog, bas je bedak da mobley bude toliko ignorisan

 

Na to i mislim - ne kapiram šta radi ceo tim.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...