Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Kakav nedostatak muda na obe strane...

 

Na NYK PHI mislim...

Edited by Ayatollah
Link to comment

Niksi su najgotivnija ekipa u plej ofu. Ipak sam se nadao da ću gledati svih 7 tekmi u ovoj seriji, ali džaba kad Embid nikad neće biti igrač. Ne mogu da verujem da Fila nikako nije uspevala da skoči i uhvati tu loptu nakon promašaja Niksa. Na kraju ovaj ovaj pacer umesto da ukuca loptu, ide s nekim pokušajem ispod ruke kao da je Branson a ne životinja od 150 kila.

Edited by ntwadumela
  • +1 2
Link to comment

Zasluženo Knicksi. Nisu se ni oni proslavili na kraju, ali Phila je kesa. 

 

Elem Embiid. Kad krene ozbiljna košarka vidi se zašto je igrač za januar - aljkavi pasovi, skidaju mu pet lopti zaredom u reketu itsl. Da je regularna sezona ne bi se videlo jer protivnik ne bi toliko griz'o, ovako kad presuđuju sitnice vidi se da to nije to. Prošlu je ubacio 50 na 20 bacanja i svaka cigla koju je bacio je ušla. Danas na kraju se nije usudio da šutne i krenuo na polaganje. Da je igrao protiv Memphisa na 20 razlike bi zakucao zverski za youtube, ovako mrka kapa.

  • +1 3
Link to comment

Embi nakon ove serije sa Knicksima:

Me and James Maxey, we just can't win alone. You know, that's why basketball is played five-on-five. So we just need everybody to try to keep finding ways to get better and we'll be fine,” Embiid said. He also referred to Giannis Antetokounmpo's failure speech after the elimination in the first round to Miami Heat.

Edited by Momir
Link to comment

Malo je gadno to što Branson ide na faulove, ali krasti od lopova i nije krađa, tako da ko jebe Embida odvratnog.

  • Haha 2
Link to comment

Šta ste se rastrcali Klipersi :) 

Ima vremena da se raspadnu …

Edited by elementary
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...