Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

1 hour ago, bradilko said:

ali samo ovo. kakva asstencija le brona za 15:10. levom rukom preko citavog terena za polaganje.

dan danas takav pas mogu samo jokic i le beon i niko vise

moze i luka, i to je to.

al cini mi se da je desnom dodao, onako na napolje pas, brutalan

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kralj

    530

  • 1n54jd3r

    481

  • uini

    460

  • reg

    425

13 hours ago, mackenzie said:

 

 

2 i po minute staaare košarke

TDP-L-NUGGETS-BLAZERS_DSC4847.jpg?w=978

 

13 hours ago, mackenzie said:

lol

 

 

Sad Cry Baby GIF

 

I da je dobio bacanje, opet je promasio trojku i Marej ih je usro i pobedili bi jedan razlike :covid19:

Link to comment
7 hours ago, Heaviside said:

Ne komentarišete pobedu Pejsersa. Ima li Indijana šanse da izbaci Bakse ako se Janis ne oporavi? 

 

Ako Tarner i Siakam nastave da igraju kao u drugoj, a Milvoki šuterski bude imao slabo veče, moguće je. Nekako je nezanimljiva cela konferencija kada je Boston bio tako ubedljiv. Morao bi da izgubi večeras od Majamija pa da počnem da razmišljam o tome ko bi mogao koga da dobije u drugim serijama na Istoku (ne računajući onu uinijevu stranicu sa prognozama).

Link to comment

Majami se za sada dobro drži, pogodili 13 trojki (šutiraju ih 55%) a nije još ni završeno poluvreme. Gube tri razlike. Jović 8/5/4 za 5 minuta. Nažalost u poslednjem minutu poluvremena je izgubio loptu kada je odbio blok Hiroa i krenuo na ulaz pod koš ka trojici igrača Bostona što je dovelo do koša za Boston nakon čega je ponovo izgubio loptu, tako što je užasno izveo, pravo u ruke igraču Bostona.

 

Samo Majami da se zadrži do -3 razlike par minuta pred kraj, da vidimo opet Boston kako igra neizvesne završnice.

  • +1 1
Link to comment

Dobar je bio Jovara u oba pravca. Jos kada prestane da pravi one greske kada podje sa loptom ka obrucu i onda se predomisli i baci loptu u bunar, bice bas zajeban igrac.

Edited by Micko8
Link to comment

Spolstra je car, Boston je tim sa "staklenom bradom", bez pravog centra, bez zvezde koja daje koš kada je tesno, sa publikom koja krene da uzdiše kada im tim gubi 12 razlike u trećoj. Tejtum je već početkom poslednje četvrtine krenuo da maši bacanja,  na kraju ga je Hajme Hakez uštopovao. Brauna čekaju lowlightsisa promašenim ulazima.

 

Naravno, Majami je šutirao trojke neverovatnih 23/43, Adebajo je pokidao na kraju, dao par bitnih šuteva sa poludistance, ali čak i da Boston prođe, posle ovih odigranih utakmica šampion sa Istoka mi je u domenu naučne fantastike.

Edited by reg
  • +1 1
Link to comment

Da, iako i sada mislim da je teško zamislivo da Majami bez Džimija prođe dalje, ipak nisam potpuno isključio tu mogućnost, a jedini razlog je Spolstra. I pored ove pobede, mislim da je realnije da seriju dobije Boston 4:1 ili 4:2, ali ipak faktor Spolstra čini da čovek nikad nije siguran. :)

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Hele said:

Sta je bre ovo, samo za clanove jutjub video? Prvi put vidim u zivotu.

 

pojma nemam, na telefonu sam guglao, odgledao & posadio. na kompu je ovaj kejs koji pominjes

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...