Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

ma kakve veze ima decision sa sveukupnim dostignucem igraca u istoriji lige. to sto zivi za spotlight i veliki je dramaqueen nema nikakve veze sa skillom i accolades.  bubble je legitimna titula, kao i sve ostale.

 

miami super team? i ostali su imali super timove pa su osvojili kurcinu. jedan jedini fail je taj poraz od dallasa i to je to. sve ostalo je vrh vrhova. 

 

sunce ti jebem moram da stanem u odbranu lebronu :isuse:

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kralj

    546

  • 1n54jd3r

    499

  • uini

    466

  • reg

    437

Leroid bi osvojo kucinu da nije skakutao od dobre situacije do dobre situacije:fantom: Plus sto se brukao sa onim porazima od Dallasa i San Antonia. 

Edited by Micko8
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, spaceploitator said:

 

 

ma @Mil@ne sori ali tvoje misljenje na ovu temu je potpuno irelevantno jer nije ni misljenje nego je buk fazon ko da pitas zakletog vernika sta misli o isusu. mislim po sopstvenom priznanju su ti suze nagrnule kad si gledao onaj last dance? ocigledno nisu tu cista posla. ja pricam iz perspektive nekoga ko nije vezan posebno emotivno ni za jednog (mislim naravno da smo kao klinci bili opcinjeni mj-em al fala kurcu ta emocija se prevazidje), a kao likovi su mi obojica prilican uzas tako da mogu da nekako analiziram iz razlicitih unbiased perspektiva i def mislim da po uticaju na igru nije jasno kome je veci 

 

Nema šta sorry druže sve je u redu, ja sam impresioniran tvojim poznavanjem mog forumskog opusa, sa obzirom da je meni tvoj nick skroz nov.


I da, Last Dance je samo potvrdio ko je bio tata. 

 

1 hour ago, spaceploitator said:

i ovo je notorna glupost dzordanovih svedoka, standardno mesanje elegancije i skila. lebron je jedan od najskilled igraca ikada, bukvalno ne znam da l postoji nesto sto ne ume, samo sto to ne izgleda tako lepo kao kod ovih elegantnijih igraca tipa dzordana, brajanta, kavaija, dzordza, karija, jer je jbg, ogroman i nezgrapan. al ovo je kosarka a ne umetnicko klizanje, msm taj argument mi je kao onaj jedini preostali koji placni federerovci imaju protiv djokovica 'ali vidi kako se nas rodzer lepo krece'

 

 

Koji su to Lebronovi skilovi? Kada bi uradio promenu iza leđa ili spojio dva driblinga kroz noge u mestu /ne mora niko ni da ga čuva/ pao bi na dupe. Šut mehanički katastrofalan. Ne želim da pričam o onome što nisam pratio uživo a to je 70, 75% Lebronove karijere, no ovo što gledam poslednjih 4, 5, 6 godina, čovek je strvina od 150kg mišića koji sve napade rešava u dva direktna driblinga i uvaljivanjem svoje nenormalne telesine i zaletanjem na obruč. Njegova nenormalna motorika za težinu i visinu je barem trećina njegove igre tj njegovih kvaliteta, kao što već rekoh na ovoj temi jedared, barem trećina lige je skill-ovanija od njega u smislu onoga što mogu da urade sa loptom, tehnikom driblinga, šuta, i preciznosti naravno /iako i za to respekt što mu je ova sezona valjda najbolja za 3 u karijeri? Svaka čast/. 

Za izdržljivost i trajnost, naravno, skidanje kape, doduše, nikad nećemo saznati kojim sve metodama održava tonus svoga tijela, kondicije i mišića. :rolleyes:

 

 

 

 

Link to comment

:isuse:

 

LeBron je jedan od najboljih asistenata u istoriji, do pre neku godinu je bio sjajan defanzivac koji je mogao da pokrije praktično sve pozicije, konstantno je napredovao tokom cele karijere... Potpuno neverovatan košarkaš.

 

Ne slažem se da je najbolji svih vremena, to mesto je rezervisano za jednog čoveka i potpuno je iluzorno da se i razmišlja o nekom drugom kao najboljem ikada, po mom mišljenju, a Džejms može u diskusije za plasman između drugog i petog mesta sa Karimom, Medžikom, Lerijem, Dankanom, Šekom... ali negiranje da je veličanstven igrač je smešno.

 

 

Edit: Naravno, Kobi eeeeventualno može na deseto mesto, ali i to jako teško i prema svakome ko ga ima iznad toga gajim solidne negativne predrasude. :D

Edited by napadaj
  • +1 3
Link to comment

Ma niko ne umanjuje njegovu veličinu, samo rezonujemo zašto nije no.1, ali se taj početak rasprave izgubio na prethodnim stranama pa ispada da samo polivamo.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Hele said:

Dećki su se bojali Kobija i Ðordana, niko se nije bojal LeBrona

 

 

 

Nikad mi nije bilo jasno kako to nezaustavljivi Kobe nikad u životu nije šutirao preko 50% u sezoni. Nezaustavljiv sam osim 55% vremena kad ne pogodim koš.

 

 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

Lebron je basketaski Kristijano Ronaldo, ima dugu karijeru i drzi mnoge rekorde i zbog toga zasluzuje postovanje ali ako racunamo par najboljih sezona tj. vrhunac, nisam siguran ni da je u top10 svih vremena bez obzira na sve kvalitete.

 

košarkaški Đoković

  • +1 1
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

U najboljem slucaju kosarkaski Nadal gde su mu 4 titule i 40+ hiljada poena kao Nadalu 12-13 RG titula, nedovoljno da bude najbolji ikad, s tim sto je Nadal drugi ili treci a Lebron nije u top3 definitivno.

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, Venom said:

 

Nikad mi nije bilo jasno kako to nezaustavljivi Kobe nikad u životu nije šutirao preko 50% u sezoni. Nezaustavljiv sam osim 55% vremena kad ne pogodim koš.

 

 

 

a opet ima gotovo identican ts% kao duncan za karijeru. bio bi kobe mnogo bolji u ovoj eri analitike i strebera.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...