Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

48 minutes ago, kralj said:

McDaniels je jedan od najpotcenjenih igrača lige. Svetski prvak u doprinosu koji se ne vidi u statistici. Brutalan defanzivac.

Ovo je doduše čist bonus.

 

E taj je propustio citavu seriju protiv dinastije u nastanku prosle sezone, kao i Naz Rid, i opet je sve osim prvog meca bilo napeto do kraja a sa njima bi bilo jos napetije.

 

Evo prilike vec u drugoj rundi za revans :fantom:

Link to comment
  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kralj

    547

  • 1n54jd3r

    501

  • uini

    467

  • reg

    438

10 minutes ago, uini said:

meni uopste ne smeta taj lukin modus

trashtalkuje covek protivnike, sudije, publiku; meni je to super, radi sve da pobedi, a nema nekih situacija za povrede

 

 

 

Ne radi samo sve da pobedi nego da pobedi kao najveća žrtva u istoriji svemira, žrtva protiv koje su se sve čestice materije hiljadama i hiljadama godina udruživale.

 

Meni je gotivan po neki battle odnos kao sa Bukerom, ok mi je da napuši Sakramentov menadžment koji i danas lupeta o ispravnoj odluci na draftu, al ovaj nit bira, nit vadi.

Link to comment
9 minutes ago, kralj said:

 

Ne radi samo sve da pobedi nego da pobedi kao najveća žrtva u istoriji svemira, žrtva protiv koje su se sve čestice materije hiljadama i hiljadama godina udruživale.

 

:lol: jebiga, tu vec srbo-shpanac pravi tejkover u njemu

 

hteo sam da kazem da meni ta njegova nadrkanost prija, malo me podseca na likove iz 90ih

Link to comment
35 minutes ago, б1lme3 said:

ma nadrkanost je ok, ali ne pricamo o nadrkanosti, makar ja ne :D 

 

to mi je jasno ali onda zapravo želimo da cherry-pickujemo lukin pristup, pa ono što nam se sviđa da nastavi da laje a ono što nam je bedno da prestane pod hitno

..jebiga, you take a little bad with a good, što bi rek'o igi, igi pop.

Link to comment

Pokazivanje da su sudije u NBA potkupljene je onako prilično jadno. Doduše valjda su ga od toga izlečili kaznama.

Link to comment
26 minutes ago, Djuro said:

Vise je plačipička nego što je nadrkan

ali nema veze

ima ko to voli.


okej.

uglavnom,

 

Edited by uini
Link to comment
30 minutes ago, *edited by mod said:

Pokazivanje da su sudije u NBA potkupljene je onako prilično jadno. Doduše valjda su ga od toga izlečili kaznama.

 

ne znam da li smo pejstovali jeff teaguea

 

 

Link to comment
3 hours ago, napadaj said:

Wtf?

 

 

To sam primetio kada je pao nakon onog zakucavanje kada je sebi nabacio loptu. Deluje kao neurološki problem.

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...