Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kralj

    547

  • 1n54jd3r

    501

  • uini

    467

  • reg

    438

Dere Minesota, igraju na milion obrtaja, nije još gotovo, ali moglo bi biti ako uskoro Sansi ne naprave veliku seriju. 

Link to comment
4 minutes ago, ntwadumela said:

Dere Minesota, igraju na milion obrtaja, nije još gotovo, ali moglo bi biti ako uskoro Sansi ne naprave veliku seriju. 

sad jeste

  • +1 1
Link to comment

Gober je izgleda video onu anketu i shvatio to lično.:D

 

Finiks iste probleme ima kao i prošle godine, loša komunikacija u odbrani i napadu, zavise od ofanzivne eksplozije barem dvojice iz trojke KD - Buker - Bil.

  • +1 1
Link to comment

Nemaju nikakav balans u ekipi - tri midrejndž asasina (svi spoljni igrači) su zvezde i to je otprilike to. Sota takođe ima disbalans ali mnogo manji - dva centra su zvezde + jedan bek, što je ipak bolje od situacije gde su ti 3 zvezde na pozicijama 2 i 3 i prilično slični. Dobro, Durent sad igra i 4, pa i 5, ali realno sad je van osnovne pozicije gde je najjači. Ipak, i dalje Sansi nisu izgubljeni, solidne su šanse da dobiju obe kao domaćini. 

Link to comment

Indijanci dobiše Milvoki, Lilard efikasan ali teška rupetina u odbrani, Sijakam izdominirao. Hali i dalje neubedljiv, deluje da igra povređen već duže vreme.

Link to comment

Indijana konačno igra odbranu, a i Milvokiju čak ni otvoreni šutevi nisu ulazili u drugom. 22 razlike pet minuta pre kraja. Svaka čast Siakamu, ali meni je glavni utisak partija Majlsa  Tarnera, 3/6 za tri, svaka u pravnom trenutku, 7 skokova,6 asistencija (bez izgubljene lopte) i tri blokade.

Link to comment

Šta počini Indiajna Milvokiju u četvrtoj… Videćemo u sledećoj kad se Janis vrati, ali delovali su potpuno pogubljeno u poslednjoj 1/4 bez njega.

Link to comment

dobra tekma u clippersu, prava prvenstvena. luka & irving slabo involviraju ostale

 

..sunsi, ako su izgubili sa sa antovom 1-7 partijom, tj da te otrte freakin mcdsniels i stari conley, cemu da se nadaju.

Edited by uini
Link to comment

 

9 minutes ago, uini said:

dobra tekma u clippersu, prava prvenstvena. luka & irving slabo involviraju ostale

 

..sunsi, ako su izgubili sa sa antovom 1-7 partijom, tj da te otrte freakin mcdsniels i stari conley, cemu da se nadaju.

 

Kao ntwadumela očekujem da Sansi prorade kod kuće i dobiju bar jednu tekmu.

 

"Slabo involviraju" - saigrači im maše polaganja i otvorene šuteve. Sa kakvim tantuzima igraju Luka i Kajri, dođe mi da se izvinjavam Lukinim svedocima što sam mislio da ne zaslužuje da bude ispred SGA u izboru za MVP-ja.

 

 

Izbacio lik pregled perioda kada se Denver vraćao sa minus 20. Kolikoje bitan bio KCP, potpuno sam zaboravio na ovu četvrtu ličnu AD-a koje ne bi bilo bez KCP-a.

Edited by reg
Link to comment

Sve je to lepo sto uposljava saigrace ali sut iz igre mu je na 40%. Ne moze se tako kroz plej of zivot.

Edited by Micko8
Link to comment

Vratio se Lenard, jeste da ne igra baš sjajno zasad, ali samo njegovo prisustvo me tera da ne mislim da su šanse Dalasa za prolazak tako velike - bili su favorit pre početka serije čini mi se. Inače, ne znam zašto, ali nekako uvek navijam protiv Luke. Jeste da je Srboslovenac i pravoslavac, ali me nervira, da li je stil igre, mrcvarenje lopte, kukanje konstantno, šta god, ali ne volEm ga.

  • +1 1
Link to comment

McDaniels je jedan od najpotcenjenih igrača lige. Svetski prvak u doprinosu koji se ne vidi u statistici. Brutalan defanzivac.

Ovo je doduše čist bonus.

  • +1 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...