Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kralj

    547

  • 1n54jd3r

    500

  • uini

    467

  • reg

    438

8 minutes ago, spaceploitator said:

 

koje? stavljas u mnozini a mislis samo na bpm. ima drugih po kojima je lebron iz onih peak sezona najbolji

 

mislim da je jokic vec tri sezone najbolji u advanced metricsu koji se zove LEBRON :lol:

 

inace suri i u vorpu ali mene to uopste ne tangira, nisam ja taj koji poteze advanced metriku za kejs goata

Link to comment
1 minute ago, goofs said:

. Se seća neko kad je poslednji put Wade odigrao ozbiljnu utakmicu? Ili Melo? To je sve ista generacija, a ovaj još uvek trpa po 20 u plejofu.

melo igrao poslednu ozbiljnu tekmu pre dve godine, nije kao da je 70ih bilo :/

 

19 sezona je proveo u ligi, potrosio vise para na vina i satove nego lebron na oporavak 

Link to comment
Just now, 189- said:

james ima vise argumenata za 1 nego za 3.

 

najbolja karijera ikada.

 

ma vidi, i ja sam gotivio glen rajsa 

Link to comment

jbg mislim da ne moze da se zanemari advanced metrika ako hoces da izmeris uticaj na igru. sve vreme pricam o njihovom uticaju na igru kada su bili na vrhuncu ( a ne ukupnim istorijskim uspesima sto je druga rasprava ) i tu mora da uleti advanced metrika, pored eye testa, analize konteksta i kojecega jos

Link to comment
4 hours ago, Milošica said:

Znači i dalje samo Bradilko i ja ovde gotivimo Brona :D

gotovim ga i ja, nema eleganciju pokreta kobija i majkla ali ni oni nemaju želju i umeće da dodaju kako to on ume. za mene je broj 2 posle džordana. zbog skora u finalima i klača, ne zbog igračkog umeća. 

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
2 minutes ago, uini said:

pa okej ali onda je jokara vec goat

 

nemoj ko gli pls crno/belo 0/1 da gledas, kazem ne moze da se zanemari adv stats, a ne da je jedini faktor  / sve i da jeste, postoje razliciti statisticki modeli i ne slazu se svi /

opet, ne tvrdim da je lebron najbolji ikada, samo mislim da se ne moze jasno reci da je dzordan bolji. prevelik je faktor tog dzordanovog nasledja, duha koji lebdi preko cele istorije igre, i cak i kad se pojavi neko ko ce igracki mozda biti jasno bolji, i dalje ce ta dogma opstajati i odzvanjace  "ali mj..."

  • +1 1
Link to comment

jedino u cemu je lebron bolji od jordana je broj odigranih sezona i broj poena

 

tako da je njemu kareem prava mera, jedino sto nece biti finals mvp u 39oj godini, ukoliko makar ne prodje nuggetse ali eto, treba mu nesto dati

 

najgore mi je sto zaista postujem lebrona ali ne mogu taj pr effort da prihvatim jer ima brigu o realnosti kao dule vujosevic.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Lebron je basketaski Kristijano Ronaldo, ima dugu karijeru i drzi mnoge rekorde i zbog toga zasluzuje postovanje ali ako racunamo par najboljih sezona tj. vrhunac, nisam siguran ni da je u top10 svih vremena bez obzira na sve kvalitete. Previse je media darling i previse je forsirao da bude bas on taj izabrani a jednostavno nije, mnogo je tu bilo choukovanja a ne treba mu oprostiti sto je unistio ligu flopovanjem i koracima zbog cega su morali da puste i druge da to rade. A i The Decision je epsko sranje.

  • +1 2
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Zli Gli said:

nisam siguran ni da je u top10 svih vremena bez obzira na sve kvalitete

ZliGli uiniju: 

 

Watch This Hold Up GIF by Apple TV+

Link to comment
9 minutes ago, uini said:

melo igrao poslednu ozbiljnu tekmu pre dve godine, nije kao da je 70ih bilo :/

 

19 sezona je proveo u ligi, potrosio vise para na vina i satove nego lebron na oporavak 

 

A mislim, Melo u Lejkersima nije igrao ozbiljan basket. Možda je utrpo neke slepce jednom ili dva puta u sezoni, ali je prosečno davao 12 poena u ekipi koja je završilo daleko ispod crte za plejof. Prva sezona u Portlandu mu je bila dobra, to je 19/20.

 

2 minutes ago, Heaviside said:

gotovim ga i ja, nema eleganciju pokreta kobija i majkla ali ni oni nemaju želju i umeće da dodaju kako to on ume. za mene je broj 2 posle džordana. zbog skora u finalima i klača, ne zbog igračkog umeća. 

 

To. Plus cela drama oko the decisiona, Majami super tim, a i bubble titula mi je skroz meh.

Da je ostao u Kavsima sve vreme imao bi verovatno veću karijeru, doduše mnogo toga bi zavisilo od front-ofisa Klivlenda koji se nije baš dobro pokazao. A i igra sudbine je takva da Lebron nije pobegao iz Klivlenda ovi ne bi draftovali Kajrija.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...